Diğer SporlarSpor

Şampiyon salona girdi

Voleybol Büyük Erkekler Liginin son şampiyonu Yakın Doğu Üniversitesi, yeni sezona merhaba dedi

 

“BIRAKTIĞIMIZ YERDEN DEVAM”:

UMAR GÖKER

YDÜ Antrenörü Umar Göker: “Geçen yıl bıraktığımız yerden devam etmek istiyoruz. Bu sezon oluşan ekonomik şartlar bütün kulüpleri etkileyeceği kanısındayım, bizim çalışmalarımız krizden en az etkilenecek şekilde yolumuza devam etmektir

 

Tonguç KOTAK

Voleybol Büyük Erkekler Liginde geçtiğimiz sezon lig, Rauf Raif Denktaş Federasyon Kupası ve Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği kupalarını kazanarak sezonu üç kupayla tamamlayan Yakın Doğu Üniversitesi yeni sezonu açtı.

Umar Göker’in antrenörlüğünü yaptığı Yakın Doğu Üniversitesi sezona bu akşam saat 19.00’da NEU RA 25 Spor Salonu’nda gerçekleştirediği idmanla merhaba dedi. Kadrosunu aynen koruyan Yakın Doğu, yabancı oyuncuları Samuel ve Solomon’la devam edecek.

 

Göker iddialı

Yakın Doğu Üniversitesi Antrenörü Umar Göker yeni sezonla ilgili olarak Havadis’e konuştu.

Göker, “Geçen yıl bıraktığımız yerden devam etmek istiyoruz. Bu sezon oluşan ekonomik olumsuzlukların bütün kulüpleri etkileyeceği kanısındayım bizim çalışmalarımız krizden en az etkilenecek şekilde yolumuza devam etmektir. Kadromuzda büyük değişiklik olmamıştır ama başarıyı korumak için daha çok çalışmamız gerektiği bilinciyle salon idmanlarına da başladık. Kadromuzun kalitesi ilk yılından yakalanan başarı ile belli olmuştu ve biz bunu devam ettirmek istiyoruz.”dedi.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı