Spor

Şampiyon Özsoy


21 SPOR YAZARI KATILDI:

Coşkuner Beer Garden’da düzenlenen organizasyona 21 spor yazarı katıldı. Eleme usulüne göre oynanan turnuvanın finalinde Serkan Soyalan’ı deviren Necati Özsoy şampiyon oldu

GİNGİ VE ÖZEREN İLE GÖSTERİ MAÇI:
Darts Şampiyonası genel sıralamasında ikinci sırada bulunan Cemal Gingi ve üçüncü sırada bulunan Salim Özeren ile finale yükselen isimler törenin ardından bir gösteri maçı oynadı

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) tarafından merhum spor yazarı Gültekin Mavigözlü anısına düzenlenen Darts Turnuvası’nı Necati Özsoy kazandı.
Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu’nun (KKDF) katkıları ile düzenlenen turnuvayı Mavigözlü’nün ailesi de takip etti.

21 spor yazarı katıldı
Coşkuner Beer Garden’da düzenlenen organizasyona 21 spor yazarı katıldı. Eleme usulüne göre oynanan turnuvanın yarı finalinde Ahmet Özsoy ile Serkan Soyalan, Necati Özsoy ile Necati Külahlılar eşleşti.
Rakiplerini mağlup eden Serkan Soyalan ve Necati Özsoy’un karşı karşıya geldiği finalde gülen taraf Necati Özsoy oldu.

Gingi ve Özeren ile gösteri maçı
Karşılaşmaların ardından düzenlenen törenle şampiyon Necati Özsoy’a kupasını KTSYD Başkanı Bülent Kılıçoğlu ve ikinci Serkan Soyalan’a kupasını KKDF Başkanı Gürtap Davutoğlu takdim etti. Türkiye Darts Şampiyonası genel sıralamasında ikinci sırada bulunan Cemal Gingi ve üçüncü sırada bulunan Salim Özeren ile finale yükselen isimler törenin ardından bir gösteri maçı oynadı. KKDF Başkanı Gürtap Davutoğlu ayrıca birinci olan Necati Özsoy’a federasyon olarak bir set darts armağan etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı