FutbolSpor

Sami Yahat resmen MTG’de


Mağusa Türk Gücü transfer çalışmalarına devam ederken, daha önce anlaşmaya vardıkları Sami Yahat’a da dün imzayı attırdı

 6’INCI TRANSFER:

Süper Lig ekiplerinden Mağusa Türk Gücü Cihangir’den Fırat Ersalan, Yenicami’den Halil Turan, Adil Uçar, Hamitköy’den Halil Uçar ve Gençler Birliği’nden Arif Uysal’ın ardından Mormenekşe’den Sami Yahat’a da dün resmen imzayı attırarak 6’ıncı transferini gerçekleştirmiş oldu.

 

Yeni sezon hazırlıklarını transferdeki hareketliliği ile dikkat çekerek sürdüren ve şampiyonluk hedefi belirleyerek bu yolda transferlerine devam eden Süper Lig ekiplerinden Mağusa Türk Gücü, daha önce anlaşmaya vardıkları Mormenekşe’den Sami Yahat’ı dün resmen renklerine bağladı.

MTG Cihangir’den Fırat Ersalan, Yenicami’den Halil Turan, Adil Uçar, Hamitköy’den Halil Uçar ve Gençler Birliği’nden Arif Uysal’ın ardından 6’ıncı transferini gerçekleştirmiş oldu.

Mağusa Türk Gücü’ne transfer olan Sami Yahat dün sarı-yeşilli takımın formasını giydi. Başkan Koral Bozurt ile dün ilk toplantısını gerçekleştiren Yahat yeni sezonda ilk hedefin şampiyonluk olduğunu ve bu yolda takıma katkı koymak istediğini vurguladı.

MTG’nin yeni oyuncusu Sami Yahat, sarı yeşilli formayı giymekten onur duyduğunu dile getirerek şampiyonluk için geldiğini camiaya duyurdu. Yeni sezonda efsane takım MTG’nin başarılarına başarı katmak için ter dökeceğini belirten Yahat, yönetime ve MTG camiasına laik olmaya çalışacağını dile getirdi

 

Bozkurt: Camiamıza hayırlı olsun

Anlaşma sağlanan Sami Yahat’ı MTG renklerine bağlamaktan sevinç duyduğunu belirten MTG Kulüp Başkanı Koral Bozkurt, Yahat’ın kulübe ve camiaya hayırlı olmasını diledi.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı