Spor

Salonda dört şampiyon


 

BİRİNCİLİK YDK, POLATPAŞA, LEVENT VE CUMHURİYET’İN:
Yıldız kızlarda Yakın Doğu Koleji, yıldız erkeklerde Polatpaşa Lisesi OB, genç kızlarda Levent Koleji, genç erkeklerde de Cumhuriyet Lisesi birinciliklerin sahibi oldu

FİNAL SONRASI KAVGA:
Cumhuriyet Lisesi ile Doğu Akdeniz Doğa Koleji arasında oynanan liseler futsal erkek finalinin bitiş düdüğü ile salon bir anda karıştı. Sporcular arasında başlayan kavgaya seyirciler de dahil oldu

Orta ve Liselerarası Futsal Birinciliği’nde şampiyonlar belli oldu.
Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’ndaki finaller sonunda; yıldız kızlarda Yakın Doğu Koleji, yıldız erkeklerde Polatpaşa Lisesi Orta Bölümü birincilikleri alırken genç kızlarda Levent Koleji, genç erkeklerde de Cumhuriyet Lisesi şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Erkeklerde çekişmeli final
Futsal yıldız kızlar finalinde Yakın Doğu Koleji, Girne Amerikan Koleji önünde rahat bir galibiyet aldı. YDÜ sonuca 5-2’lik üstünlükle gitti.
Yıldız erkeklerde ise çekişmeli geçen maçta Yakın Doğu Koleji, TED Koleji’ni 1-0 yenerek birinciliğe uzandı.
Futsal genç kızlarda Levent Koleji, Polatpaşa Lisesi önünde aldığı 2-0’lık sonuçla şampiyonluğu kazanan taraf oldu.
Çekişmeli geçen bir diğer mücadele olan genç erkekler finalinde Cumhuriyet Lisesi, Doğu Akdeniz Doğa Koleji’ni 2-1 yenerek kupayı aldı.

Final sonrası kavga
Cumhuriyet Lisesi ile Doğu Akdeniz Doğa Koleji arasında geçen Liseler Futsal final maçının bitimiyle Atatürk Spor Salonu’nda gerginlik yaşandı.
Sporcular arasında maçın bitimi ile saha içinde başlayan kavgaya seyircilerin de dahil oldu. Olaylar, bakanlık yetkilileri ve okul idarecileri tarafından önlendi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı