Magazin

‘Sahnede yaşadığımı hissediyorum’


Türkiye’nin ünlü sanatçısı Fatih Ürek,  Girne’de sevenleriyle buluştu.

Yeni yıla yeni single ile gireceğini söyleyen sanatçı, hareketli parçalarının dinleyici tarafından çok fazla beğenildiğini, kendisinin de bu doğrultuda yeni parçasının hareketli olduğunun ipucunu verdiRenkli sahne performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Fatih Ürek, geçtiğimiz Cuma akşamı Girne’de bir hotel’de sevenleriyle buluştu.Şıklığıyla göz dolduran sanatçı, 1989 yılından beri sahnede olmasının sırrı ile ilgili “Ben seyircimi ve sahnede var olmayı çok seviyorum.

Sahnede yaşadığımı hissediyorum. Şimdiye kadar kendime ve sahneme yatırım yaptım. Sahnede var olduğum sürece hep böyle olacak. Beni insanlar güzel ve şık görmek istiyorlar bende onların bu isteklerini gerçekleştiriyorum.”

Yeni yıla yeni single

Yeni yıla yeni single ile gireceğini söyleyen sanatçı, hareketli parçalarının dinleyici tarafından çok fazla beğenildiğini, kendisinin de bu doğrultuda yeni parçasının hareketli olduğunun ipucunu verdi.

Son dönemde eski bir çalışanı tarafından davalık olan sanatçı; çoğu sanatçıların bu tarz olayla karşılaşabildiğini, dava sürecinin devam ettiğini, hiçbir zaman hak yemediğini belirtti.

Kadın erkek ilişkilerine dair çarpıcı açıklamalarda bulunan sanatçı; herkesin aşık olabileceğini fakat değer yargılarını da insanların göz önünde bulundurması gerektiği, evlilik ile ilgili konularda insanların çok dikkatli olması gerektiğini, ilişkilerde sadece tek bir tarafı suçlamanın yanlış olduğunu söyledi.

Başa dön tuşu