Magazin

Şahin’den nostaljik gece  KEYİFLİ DAKİKALAR YAŞATTI:
Türkiye’nin ünlü sanatçısı Selami Şahin “Sevgiler Günü” kutlaması sebebiyle Girne’de bulunan Malpas Hotel’de  sahne aldı. İbrahim Tatlıses, Bülent Ersoy ve Zeki Müren’i mizansen olarak taklit ederek keyifli dakikalar yaşattı
 SELAMİ ŞAHİN’İN AŞK KİTABI YOLDA:
Konser sonrası basın toplantısı yapan Selami Şahin, 50 yıllık sanat birikimini aşk ile harmanlayıp yakın zaman da çıkaracağı kitabın müjdesini verdi. Oğlu Lider ile İrem Derici ilişkisinde evlilik var mı sorusuna, “Oğlum 31 yaşında kocaman bir adam ne isterse onu yaşar bizde anne ve babası olarak saygı duyarız” dedi.

malpas-selami-(2)

Türkiye’nin ünlü sanatçısı Selami Şahin Sevgiler Günü kutlaması sebebiyle Girne’de bulunan Malpas Hotel’de  sahne alarak erkenden kutladı, eşi Didem Şahin’inde olduğu gece de oğulları Lider de şarkı söyledi. Selami Şahin sahne de İbrahim Tatlıses,Bülent Ersoy ve Zeki Müren’i mizansen olarak taklit ederek konuklara keyifli anlar yaşattı

Aşk kitabının müjdesini verdi
Konser sonrası basın toplantısı yapan Selami Şahin, 50 yıllık sanat birikimini aşk ile harmanlayıp yakın zaman da çıkaracağı kitabın müjdesini verdi, yaşadığı aşklardan besteleri ile birlikte aynı kitapta topladığını söyledi.

Oğlu Lider ile İrem Derici ilişkisinde evlilik var mı sorusuna, “Oğlum 31 yaşında kocaman bir adam ne isterse onu yaşar bizde anne ve babası olarak saygı duyarız” dedi.

Şahin; Yeni veya eski sanatçıların başta magazin basınına çok şey borçlu olduğunu dile getirerek, “Onları başımın üstünde taşıyor önlerinde saygı ile eğiliyorum” dedi.

 

Başa dön tuşu