Sadettin Saran, Süper Lig'in yayın haklarını almak istiyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Aralık 3, 2022
Dünya

Sadettin Saran, Süper Lig’in yayın haklarını almak istiyor

sadettin saran

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Süper Lig’in yayın hakları için ilgili olduklarını söyledi. Saran, “Şartnameyi alacağız, inceleyeceğiz ve değerlendireceğiz. Niyetimiz var. Sonuçta iş insanıyız, illa alacağız diye bir şey yok, şartnameye bakacağız” ifadelerini kullandı.

Ünlü iş insanı Sadettin Saran, Spor Toto Süper Lig’in yayın haklarını alma niyeti içinde olduklarını açıkladı. Katıldığı bir televizyon programında konuşan Saran, karar vermeden önce şartnameye bakacaklarını dile getirdi.

“NİYETİMİZ VAR”

Uçankuş TV’ye konuşan Saran, Süper Lig yayın hakları ihalesiyle ilgili verdiği demeçte yeşil ışık yaktı. Sadettin Saran, “Süper Lig’i almayı düşünüyor musunuz?” sorusuna verdiği yanıtta, ”Biz hem çekim, hem içerik işinde varız. Türkiye dahil birkaç tane ülkenin futbol çekimlerini de yapıyoruz. Bizim dolaylı ve direkt ilgili olduğumuz bir alan bu. Şartnameyi alacağız, inceleyeceğiz ve değerlendireceğiz. Niyetimiz var. Sonuçta iş insanıyız, illa alacağız diye bir şey yok, şartnameye bakacağız” şeklinde konuştu.


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar