Diğer SporlarSpor

Rum’dan yine engellemeKuzey Kıbrıs Turkcell takımının konuğu olarak adaya gelen İsrail’in Hosen Club Beer Sheva takımı 3 saat Larnaka Havaalanı’nda bekletildi

 3 SAAT BEKLETİLDİLER

KKTC’de kamp yapmak için adaya gelen İsrail’in Hosen Club takımı, Larnaka Havaalanı’nda Rum Polisi tarafından 3 saat bekletilip Güney’de kalmaları ısrar edildi. Ardından ise kafilenin güneyde bir otele zorla rezervasyon yapmaları sağlandı ve bunun için kafileden 1,500 Euro para alınarak takım KKTC’ye ancak geçebildi

 

Tonguç KOTAK

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell takımının ülkemizde konuk ettiği İsrail’in Hosen Club Beer Sheva takımına Güney Kıbrıs’ta zorluk çıkarıldı.

Kamp için geçtiğimiz akşam akşamı KKTC’ye gelen İsrail’in Hosen Club takımı, Larnaka Havaalanı’nda Rum Polisi tarafından 3 saat bekletilip Güney’de kalmaları için ısrara edildi, ardından da kafileden 1,500 Euro para alınarak KKTC’ye geçmeleri sağlandı.

 

Zorla otel rezervasyonu yapıldı

Larnaka Havaalanı’nda bulunan Rum Polisi, Hosen Club’tan, Havaalanı’ndan çıkmaları için Booking.com adresinde Güney Kıbrıs’ta bulunan bir otele rezervasyon yaptırmalarını istedi ve takım bunu yaparak 1500 Euro ödediler.

3 saat Larnaka Havaalanı’nda mahsur kalan İsrailli engelliler daha sonra rezervasyonun yapılması sonucu içeri girdiler.

Hosen Club, KKTC’ye giderek Gençlik Dairesi’nin misafiri olarak Lapta Gençlik Kampı’nda kaldılar ve KKTCELL ile ortak kamp gerçekleştirdiler. İsrail ekibi Cumartesi akşamı Larnaka üzerinden ülkelerine uçtular.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı