Magazin

Romantik gece
Girne’nin eğlence mekanlarından Maxim Royal, Türkiye’de adını “O Ses Türkiye” programında duyuran Güven Yüreyi’yi sahnesinde ağırladı.

 
Sahneye ilk önce çıkan İrem Barani, “Ankara’nın Bağları” ve “Osman Aga” şarkısını seslendirerek tüm konukları coşturdu. Sonrasında sahneye çıkan Güven Yüreyi “Kader” şarkısıyla sahnesine start verdi. 

Kırmızı ceketi, çiçek desenli gömleği ve lacivert pantolonuyla gözlerede hitap etti.

Volkan Konak’ın dillerden düşmeyen şarkısı “Aleni Aleni” ile oynamayan kalmadı . Yüreyi, “Efsane bir gece olacak, siz değerli konuklar hepiniz hoşgeldiniz, lütfen isteklerinizi bana yazın, hepsini söyleyeceğim” diyerek “Gel Gel Çok Özledim” şarkısıyla sahnesine devam etti.

 

Konuklar arasında Güven Yüreyi dinlemeye gelen Hakan Yazıcıyı da sahneye davet etmeyi unutmadı. Doğum günü olanların bu özel günlerini kutladı ve onlar için özel şarkılar da söyledi.

 

Yüreyi, Selami Şahin den “Ben Sevdalı Sen Belalı” şarkısına geldiğinde şu sözleri söyledi “O ses Türkiyede Ebru Gündeş ile yapmış oldugum düet parçasını söyleyeceğim, üzerimde emeği çoktur, farzedin Selami Şahin den dinliyorsunuz” diyerek şarkıya giriş yaptı ve konuklarına duygusal anlar yaşattı

851a1545

Başa dön tuşu