Magazin

Rolleri uğruna değişen oyuncularMerakla beklenen Captain Marvel’de Minn-Erva karakterine hayat verecek Gemma Chan rolü uğruna saçlarına veda etti. Chan, rolü için değişen tek oyuncu değil. Kimi saçlarını kazıttı, kimi zayıfladı, kimi kilo aldı. İşte rollerini inandırıcı hale getirmek için güzelliklerinden ve görünümlerinden ödün vermekten gocunmayan diğer ünlü oyuncular…

 

Captain Marvel’ın yıldızı Gemma Chan’den set karesi geldi. Filmdeki sahnelerinin çekimlerini tamamlayan güzel yıldız, müjdeli haberi vermek için setten bir kareyi takipçileri ile sosyal medya üzerinden paylaştı.

 

 

Gelen set karesinde stüdyodaki sandalyesinde oturan yıldızın uzun saçlarını kestirdiği ve makyaj stilini değiştirdiği görüldü. Chan, filmde Kree ırkından Minn-Erva karakterine hayat verecek. İnsanlığın arasına sızdığında Doktor Minnerva adını alan Kree casusu ve genetikçi Minn-Erva, Captain Marvel’ınkine benzer güçlere sahip olan bir karakter.

BENEDICT CUMBERBATCH

 

Sherlock ve Doctor Strange adlı yapımlarla dünya çapında tanınan İngiliz aktör Benedict Cumberbatch, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma sürecini anlatan Brexit adlı bir televizyon filminde başrolde yer alıyor. Dizide sürecin en aktif isimlerinden biri olan Dominic Cummings’e hayat verecek olan Cumberbatch de karakteri için görünüşünü oldukça değiştirdi.

 

2019’da ekrana gelecek olan diziden paylaşılan ilk fotoğrafta Cumberbatch, seyreltilen saçlarıyla dikkat çekiyor.

  TOM HARDY

TOM HARDY

Tom Hardy, Instagram’da tanınmayacak haldeki fotoğraflarını paylaştı. İngiliz oyuncunun bu değişimi elbette yeni rolü içindi.

Oscar adayı oyuncu, bu kez de mafyanın kitabını yazmış olan İtalyan asıllı Amerikalı mafya lideri Al Capone’a hayat verecek. Fonzo ismini taşıyan biyografiden gelen karelerde ünlü oyuncu tanınmayacak kadar değişmiş görünüyor.

444

KEANU REEVES

Hollywood’un en ünlülerinden biri olup da şöhretler dünyasındaki yaşam tarzının dışında bir hayat sürdüren oyuncu Keanu Reeves, New York’ta sokağın köşesindeki bir binanın önünde otururken görüntülendi.

Bakımsız bir görüntüsü olan Reeves, bir yandan elindeki içeceği yudumlarken bir yandan da etrafı seyretti. İlk anda bu haliyle hayranlarını üzen Reeves’in görüntüsünün ardındaki gerçek de sonradan ortaya çıktı. 53 yaşındaki oyuncu rol aldığı John Wick serisinin üçüncü filminin bir sahnesi için bekliyordu. Reeves, içeceğini yudumlayıp dinlerinken de kamera arkası ekibi seti çekime hazırladı.

 

LIZ HURLEY

İngiliz oyuncu Liz Hurley, 2015 yılından bu yana rol aldığı ‘The Royal’ dizisinin setinde tanınmaz halde görüntülendi.

52 yaşındaki oyuncu, dizide gelinini canlandıran oyuncuyu çikolata kazanının içinde boğmaya çalışırken tamamen çikolaya bulanmış hale geldi.

Elizabeth Hurley

Tam adı Elizabeth Hurley olan oyuncu, modellikle başladığı kariyerinde kozmetik markalarının reklam yüzü de oldu.JOHN TRAVOLTA

ABD’li aktör John Travolta, yönetmenliğini Fred Durst’ın üstlendiği yeni filmi Moose’un Hollywood’daki setinde görüntülendi. John Travolta, beyazlayan saç ve sakalı ile tanınmaz haldeydi.

JOHN TRAVOLTA

 

Psikolojik problemleri olan bir karakteri canlandıran 64 yaşındaki aktörün, kilo aldığı da gözden kaçmadı.

VANESSA HUDGENS

“Gimme Shelter” adlı filmde Agnes Bailey rolünde yer alan Hudgens, evden kaçan ve umutsuz hayatında yaşam mücadelesi veren bir kadını canlandırdı. Rolü için saçlarını kestirdi ve asi bir görünüme büründü.

MIA WASIKOWSKA

Anı adlı romandan sinemaya uyarlanan “Jane Eyre”de, Jane Eyre rolünü canlandırdan Wasikowska, kendisine köle gibi davranan halası tarafından yoksul kızların gittiği katı disiplinli bir yatılı okula gönderilen karakteri için güzelliğinden taviz verdi.

CHRIS PRATTCHRIS PRATT

penelope cruz

PENELOPE CRUZ

“Kal, Gitme” adlı filmde Italia adlı karaktere hayat veren oyuncu, film için saçlarını kestirdi. Film, Penélope Cruz’un en çirkin halini sergilediği yapım olarak adlandırıldı.

MATTHEW FOX

 

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı