Diğer SporlarSpor

Raketler Bafra plajında


3 KATEGORİDE YAPILACAK

Pekur Beach Tennis Tour 2.Ayağı bugün Bafra’da başlıyor. Bafra’da ilk kez gerçekleştirilecek turnuva +13 Çift Kadınlar, Çift Erkekler ve Karışık Çiftler kategorisinde yapılacak

 

Pekur Beach Tennis Tour 2.Ayağı bugün Bafra’da başlıyor.

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu bünyesinde, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü tarafından gerçekleştirilecek Pekur Beach Tennis Tour 2.Turnuvası 2 gün sürecek.

 

Bafra’da ilk kez

Pekur Beach Tennis Tour 2.Turnuvası 20-21 Temmuz 2019 tarihleri arasında bu yıl ilk kez Bafra’da bulunan Bostan Beach Club’da yapılacak.

Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü tarafından düzenlenecek turnuvanın ana sponsorları Castello Restoran ve 20 Temmuz Restoran (Ahmet Kızılkılınç anısına)olurken, Serena, Powerade, Meysu, Barış Bobinaj, Ersal Ltd., Özkaraman Muhasebe, Global Learning Village, Aspava Rest., Pakduş, MB İş Takibi, MND Muhasebe ve Foto Özay  organizasyona katkı koyan diğer firmalar.

 

Hedef puan toplamak

Yüksek katılımın beklendiği organizasyonda, geçmiş turnuvalardaki gibi sporcuları ve izleyicileri seyir zevki yüksek maçlar yanında plaj, deniz, müzik ve eğlencenin de bir arada olacağı 2 gün bekliyor.

Turnuva +13 Çift Kadınlar, Çift Erkekler ve Karışık Çiftler kategorisinde yapılacak.

Pekur Beach Tennis Tour’un 2.ayağı olacak olan turnuvada ayrıca sporcular sezon sonu yapılacak masterler turnuvasına katılabilmek için puan toplama mücadelesi verecekler.

 Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı