Raif Selden GG’de - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mayıs 28, 2024
FutbolSpor

Raif Selden GG’de

 

 


BAĞCIL’DAN BONSERVİSİYLE ALINDI: Bostancı Bağcıl’dan bonservisli olarak transfer edilen Raif Selden, dün akşam Caffe Sumi’de Gençlik Gücü yöneticileri ile bir araya geldi ve Gençlik Gücü formasını giydi

Süper Lig’in yani takımı Gençlik Gücü, transfer çalışmalarını başlattı. Başkent’in yeşil beyazlı takımı Gençlik Gücü, ilk olarak Bostancı Bağcıl futbolcusu Raif Selden’i renklerine kattı.

Bostancı Bağcıl’dan bonservisli olarak transfer edilen Raif Selden, dün akşam Caffe Sumi’de Gençlik Gücü yöneticileri ile bir araya geldi ve Gençlik Gücü formasını giydi.

Gençlik Gücü Teknik Direktörü Niyazi Göksun’un da hazır olduğu birliktelikte herkesin neşeli olduğu dikkat çekti.

Gençlik Gücü’nün Süper Lig’de asansör takım olmayacağını her fırsatta seslendiren Gençlik Gücü Kulüp Başkanı Suma Zafer Choudhry, “Raif Selden, futbolu ile kendisini kanıtlamış bir sporcudur. Onun tecrübesi ve becerilerinden en iyi şekilde yararlanacağımıza, gücümüze güç katacağına inanıyoruz” dedi.

Teknik Direktör Niyazi Göksun’un kendilerini yönlendirmesi ile hareket ettiklerini belirten Choudhry, transfer çalışmalarının devam edeceğini de vurguladı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar