Radyo Havadis 7 Yaşında - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
KıbrısManşet

Radyo Havadis 7 Yaşında

Havadis Medya Grubu’nun çok sesli üyesi Radyo Havadis yedinci yaşını mütevazı bir törenle kutladı…

YENİ YAŞ: Kısa sürede ülkemiz radyo yayıncılığında özel bir yer edinen ve web tabanlı yayınlarıyla da öncü olan Radyo Havadis yayınlarını geliştirmek amacıyla bir dizi çalışma planını devreye soktu


İLERİ: Radyo Havadis’in sorumlusu Havadis gazetesi Yayın Koordinatörü Öntaç Düzgün: “Yeni nesil yayıncılıkta Radyo Havadis örnek çalışmalarıyla daima ileri ve çağdaşlığa giden bir çizgi izliyor

 

Havadis Medya Grubu’nun çok sesli üyesi Radyo Havadis yedinci yaşını kutluyor.

107.8 FM bandından 1 Haziran 2013 tarihinde yayın hayatına başlayan Radyo Havadis bugün 7 yaşında.

Özgür, demokratik, çok sesli ve ilkeli yayıncılıktan taviz vermeden büyüyen Radyo Havadis,  Havadis Web TV ve www.radyohavadis.com ile Türkçe konuşulan birçok ülkede Kıbrıs Türkü’nün sesi olmaya devam ediyor.

Gün dolayısı ile gerçekleşen kutlamada konuşan Radyo Havadis Müdürü Melek Arabacıoğlu, Radyo Havadis’in dinleyicilerine ve izleyicilerine teşekkür ederek, özgür gazeteciliğin tehdit altında olduğu bu günlerde Havadis Gazetesi’nin gündemi belirleyen haberleri ve Radyo Havadis’in ses getiren yayınları ile sorumlu yayıncılık görevini en iyi şekilde sürdürmeye devam edeceğini söyledi.

Radyo Havadis’in sorumlusu Havadis gazetesi Yayın Koordinatörü Öntaç Düzgün, yeni nesil yayıncılıkta Radyo Havadis’in dikkat çekici bir çizgi izlediğini kaydetti.

Öntaç Düzgün şunları söyledi: “Yeni nesil yayıncılıkta Radyo Havadis örnek çalışmalarıyla daima ileri ve çağdaşlığa giden bir çizgi izliyor. Web tabanlı ve Havadis TV ile müşterek sürdürülen yayınların geldiği nokta ülkemiz yayıncılığı açısından örnektir ve takdire değerdir.”

Radyo Havadis’e gelen kutlama mesajları:

Sayın Başaran Düzgün

Havadis Gazetesi Genel Müdür ve Genel Yayın Yönetmeni

Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği olarak ülkemiz yayıncılığında çok önemli bir yer tutan Havadis Radyosu’nun 7 yıllık geçmişinde emek veren ve katkı koyan herkesi en içten duygularla kutlar çalışanlarınızla birlikte nice başarılı yıllar dilerim.

Sami Özuslu – KTGB Başkanı

 

Sayın Melek Arabacıoğlu

Radyo Havadis Müdürü

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kısa bir sürede radyo yayıncılığında özverili ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı fark yarattınız.

Sizin  şahsınızda kurumunuzda emeği geçen tüm ekibinizi tebrik eder, yayın hayatınızda başarılarınızın artarak devam etmesini dileriz.

Telsim Vodafone Mobile Operation LTD.

Genel Müdür Yardımcısı  – Fevzi Tanpınar

Genel Müdür – Cenk Alper

 

 

 

 

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar