BasketbolSpor

Potada yarı finalistler belli oldu


Basketbolda Kolan British Hospital Federasyon Kupası’nda Girne Üniversitesi, Koopspor ve Yakın Doğu Üniversitesi yarı finale yükseldiler

 ÇEKİŞMELİ MAÇLAR: Kolan British Hospital Federasyon Kupası çeyrek final maçlarında Girne Üniversitesi, Mağusa Gelişim Akademisi’ni 70-57, Koopspor, Mapfree’yi 68-61 ve YDÜ, LAÜ’yü 82-76 yenerek yarı finale yükseldi. Bu akşam Koopspor-Girne Üniversitesi, YDÜ-GAÜ yarı final maçları oynanacak

 

Basketbolda Kolan British Hospital Federasyon Kupası’nda Girne Üniversitesi, Koopspor ve Yakın Doğu Üniversitesi yarı finale yükseldiler.

Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda oynanan maçlarda Girne Üniversitesi, Mağusa Gelişim Akademisi’ni 70-57 yenerken, Koopspor, Mapfree karşısında 68-61 galip geldi. Gecenin çekişmeli maçında Yakın Doğu Üniversitesi, Lefke Avrupa Üniversitesi’ni 82-76 yenerek yarı finale yükseldi.

Kupada bu akşam saat 18.00’de Koopspor – Girne Üniversitesi ve saat 20.00’de de Yakın Doğu Üniversitesi- Girne Amerikan Üniversitesi finale kalmak için mücadele edecekler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı