BasketbolSpor

Potada seminer zamanı


TBF’DEN 5 ÖNEMLİ İSİM:

Basketbol Federasyonu’nun Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan tecrübeli eğitmenler Hakan Yavuz, Alaeddin Yakan, Murat Özyer, Simru Kavak ve Aydın Demirözü’nün de katılımıyla organize ettiği “Antrenör Gelişim Semineri” NEU RA Spor Salonu’nda yapılıyor

 

Basketbol Federasyonu’nun Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ve Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nın da destekleriyle organize ettiği “Antrenör Gelişim Semineri” bugün başlıyor.

Iki gün sürecek seminere Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan tecrübeli eğitmenler Hakan Yavuz, Alaeddin Yakan, Murat Özyer, Simru Kavak ve Aydın Demirözü de katılıyor.

Yakın Doğu Üniversitesi NEU RA 25 Spor Salonu’nda iki gün sürecek seminerde; Hızlı Hücum, Bireysel Fundamental Çalışmaları, Hızlı Hücum Takım Organizasyonu, Pick And Roll Hücum Çeşitleri sunumlarını Alaeddin Yakan yapacak.

Oturumlardan, Zone Press Çalışmaları, Pick And Roll Savunma Çeşitleri sunumlarını Hakan Yavuz gerçekleştirirken Aydın Demirözü; Atletik Performans Çalışmalarında Yeni Trendler, Simru Kavak ise Aile-Oyuncu-Antrenör İlişki Yöntemleri konularında antrenörleri bilgilendirecek.

 

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı