Magazin

Port Cratos sezonu doludizgin geçirecek


Port Cratos bünyesindeki mekanlar Golden Cage, Mey Blue, Ocakbaşı, China Rouge, Mad Club kasım ayı boyunca doludizgin programlarla lezzet ve eğlenceyi bir arada yaşatıyor.

Yepyeni bir eğlence anlayışının adadaki ilk temsilcisi olan, Akdeniz’in eğlence ve lezzet merkezi  Port Cratos dolu dolu programlarla dikkat çekmeye devam ediyor.Golden Cage yenilenen dekorasyonu, enfes yemekleri ve otantik atmosferi ile kış sezonunda çok konuşulacak isimleri Oğuzhan ve Yavuz Seçkin “İnleten Nağmeler” müzikli kabare show ile limitsiz eğlence zevkini sunuyor. Golden Cage bu kış Lübnan mutfağının en leziz yemekleri sunarken konukları adeta Beyrut’a götürüyor.

Öte yandan Türk ve Yunan balık kültürünün nefis yemekleri ile hizmet kalitesinden, prensiplerinden ve lezzetinden ödün vermeyen Mey Blue Balık Restaurant muhteşem manzarası ile Akdeniz’de İstanbul boğazındaki balık keyfini yaşatıyor.

Ocakbaşı Restaurant’da muhteşem deniz manzarası eşliğinde Adanalı ve Urfalı ustaların elinden çıkan birbirinden leziz meze, kebap çeşitlerini konuklarla buluşuyor.

Çin mutfağının egzotik tatları, birbirinden farklı lezzetleri ve tamamen doğal ürünlerden oluşan yemekleri ve efsane sushi çeşitleri ile konukları China Rouge Restaurant’a bekliyor.

Port Cratos’un eğlenceli külübü Mad Club birbirinden farklı ve ilginç showlar eşliğinde cuma ve cumartesi geceleri farklı konseptlerde gece hayatının nabzını tutmayı sürdürüyor.

 Başa dön tuşu