Polis ile metro istasyondaki grup arasındaki kavga viral oldu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Haziran 8, 2023
Dünya

Polis ile metro istasyondaki grup arasındaki kavga viral oldu

ABD’deki metro istasyonunda bir polis ile sarhoş oldukları belirtilen grup arasındaki kavga sosyal medyada en çok izlenen videolar arasında girdi.

​Manhattan’daki East Broadway metro istasyonu Pazar günü ilginç bir kavgaya sahne oldu. Bir kadın yolcuya yönelik taciz ihbarı üzerine istasyona gelen polis, evsiz ve sarhoş oldukları belirtilen beş kişi ile karşılaştı.


Grup, uyarılara rağmen istasyonu terk etmedi ve polisin üzerine yürüdü.

Polisin tek başına beş kişiye copla karşılık verdiği ancak hiçbirine zarar vermeden uzaklaştırdığı anlar sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Video, polisin gruptakileri copla kendinden uzaklaştırmaya çalışırken bir kişinin raylara düşmesinin ardından sona eriyor.

Sosyal medyada videonun devamında ne olduğu merak edilirken, yetkililer polisin seferlerin durması için anons yaptığını ve raylara düşen kişiyi kurtardıktan sonra sağlık kontrolünden geçirildiği ve beş kişinin gözaltına alındığı açıkladı.

New York Polis Departmanı’nın Twitter hesabından paylaşılan videoya “Üniformaların içindeki kadın ve erkeklerin her gün yaptıkları bir şey. Vatandaşların korunmasını sağlamak için ne tür olursa olsun, her türlü tehlikeyle yüzleşmek. (Videodaki) cesaretli memurumuzun yaptığı da budur” notu düşüldü.

Sosyal medyada ‘kahraman’ olarak bahsedilen polisin kimliği ise açıklanmadı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar