Magazin

Podyumlarımızın yeni yüzleriMODADA İLAYDA VE ANASTASIA RÜZGARI:
Podyumlarımızın yeni mankenleri İlayda Özülke ile Anastasia Gukovskaya moda dünyamızda umut vaat ediyor 

Podyum dünyamıza yepyeni iki yüz doğdu. Türkiye’den Miss Turkey 2018 finalisti İlayda Özülke ile Rusya’dan Anastasia Gukovskaya modamıza ayrı bir hayat getirdi.

Girne Amerikan Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrenimi gören İlayda Özülke şimdilerde son sınıf öğrencisi. Uzun yıllardır voleybol oynayan Özülke yüzme ve fitness ile de yakından ilgileniyor. Düzgün fiziği ve güzelliğiyle göz kamaştıran Özülke artık ülkemizin modadaki yüzü olarak ışıldıyor.

 

Dövüş sanatçının şampiyon mankeni

Diğer taraftan Moskova doğumlu Anastasia Gukovskaya da moda dünyamıza renk getiren güzellerden. Altı yaşından beri ülkemizde yaşayan Anastasia dövüş sporunda dikkat çeken başarılarla sivrildi. Taekwondo’da siyah kuşakta ülkemizi temsil ederek Dünya Şampiyonu 1. ve 2.si oldu. 9 yaşında Avrasya Şampiyonu da olmayı başaran Anastasia her yıl en iyi sporcu ödülleri alıyor.

Okulu GAÜ adına atletizm yarışmalara katılıp dereceler elde eden güzel manken bir yıl boyunca İspanya Martial Arts adına, İspanya’da yaşadı. Adaya ise İspanya Kupası Kickboxing şampiyonu olarak döndü. Madrid Judo Okulların Yarışmasında 1. de olan Anastasia modelliğe orada başladı.

Şimdilerde ise ülkemizde Jiu-Jitsu, Kickboxing, Wrestling and Crossfit yapıyor. Üstelik Rusça, İngilizce, Türkçe ve İspanyolca olmak üzere dört tane dil biliyor.

Başa dön tuşu