FutbolSpor

Piskobulu tek aday 
 ÜYELERİN ONAYINI ALACAK: Kulüp lokalinde saat 20.00’de gerçekleştirilecek genel kurulda mali rapor ve faaliyet raporunun aklanmasının ardından seçime tek aday girecek olan mevcut başkan Bayar Piskobulu üyelerin onayını alacak

Süper Lig’in Girne temsilcilerinden Doğan Türk Birliği’nde genel kurul yarın akşam yapılacak.  Saat 20.00’de kulüp lokalinde gerçekleştirilecek genel kurulda mali rapor ve faaliyet raporunun aklanmasının ardından seçime tek aday girecek olan mevcut başkan Bayar Piskobulu üyelerin onayını alacak.

Geçtiğimiz sezon ligde beklentilerin altında kalan Doğan Türk Birliği’nde önümüzdeki sezon için genç, dinamik ve güçlü bir yönetim kurulu oluşturuluyor.

Yeni dönemde yönetime 6 yeni üyenin katılacağı bildirilirken eski başkanlardan Ünal Aydoğan da asbaşkan olarak görev yapacak.

Sarı lacivertlilerde yarın yapılacak genel kurulun ardından yönetim ilk toplantısını gerçekleştirecek ve yol haritasını belirleyecek. Yönetim, tecrübeli teknik adam Caner Oshan ve ekibiyle yola devam etmeyi planlarken sportif açıdan geri kalınan, eksik ve sponsorluk konularına hız verecek.

Takımın mevcut kadrosunu da korumayı düşünen yönetim, hiçbir futbolcu ile yollarını ayırmayacağını ve transfer konusunda ise 3 iyi yabancı için çalışmalara başlanacağını belirtti. Bu üç yabancının stoper, ön libero ve forvet olacağı bildirildi.

Başa dön tuşu