Magazin

Pırlanta gibi eğlence


YENİ YIL YEMEĞİNDE COŞTULAR:

Ülkemizin mücevherat mağazalarından Erdinç Kuyumculuk’un yöneticileri ve çalışanları yeni yıl kutlamasında coşku dolu saatler geçirdi

Ülkemizin mücevherat mağazalarından Erdinç Kuyumculuk coşku dolu bir yeni yıl kutlaması düzenledi. Girne’deki Dome Hotel Anchor Restaurant’ta gerçekleşen kutlamada Erdinç Kuyumculuk çalışanları ve yöneticileri bir arada eğlenme olanağı yakaladı. Son derece sıcak ve samimi bir atmosferde geçen kutlamada bol bol sohbetler edilip keyifli vakit geçirildi.

ERDINC (32)

Erdinç kuyumculuk mağazalarının yönetici ve çalışanlarının birik ve beraberliğini güçlendirme şansı yakaladığı bu güzel yemekte danslar edilip stres atıldı. Yeni yılı güçlü bir motivasyonla karşılayan çalışanlar yemekten mutlu bir şekilde ayrıldı.

Başarıyı bana sorduklarında…

Ülkemizdeki yatırımları ile göz dolduran, bir çok kişiye istihdam sağlayan son yıllardaki büyük yatırımları ile de adından sıkça söz ettiren Erdinç kuyumculuk, E.K Aksesuar, Simit Dünyaları, E.K Home gibi markaları ülkemize kazandıran Erdinç şirketler grubu Dome Hotel’de  yeni yıla girmenin coşkusunu yaşadı. Birlik ve bütünlüğün aile olmanın en önemli unsurlardan biri olduğunu ifade eden başarılı iş adamı Erdinç Küçükuncular daha konuşmasının başında biricik eşi Ceyda Küçükuncular ve can parçaları oğlu Ahmet ve kızı Şaziye Küçükuncular’ı konuşma esnasında yanına davet etti. Erdinç Küçükuncular sözlerine şu şekilde devam etti: Bu başarıyı bana sorduklarında hep şunu söylerim, “ben tek başıma bir yere kadar ilerleyebilirdim…  Bu kadar büyük bir ailenin üyesi olduğum için hepinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim’’ dedi.

2018 de sürprizler mi var?

Erdinç Küçükuncular yeni projelerinden ilk defa bahsetti, fakat ne olduğunu açıklamadı. Küçükuncular’a  2018’in ilk çeyreğinde bu projesini hayata geçirmeyi planladığını ifade etti.

ERDINC (13)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı