Pasha Group Fenerbahçe’ye Sponsor Oldu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Kasım 29, 2022
FutbolSporSürmanşet

Pasha Group Fenerbahçe’ye Sponsor Oldu

pasha group fenerbahçe

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 17 yıldır turizm ve eğitim alanlarında güçlü yatırımları olan Pasha Group Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü spor kurumlarından Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takımına sponsor oldu.

Pasha Group ile Fenerbahçe Spor Kulübü arasında yapılan ‘Futbol A Takımı 2. Şort Sponsorluğu’ anlaşmasının imza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde yer aldı. Sponsorluk anlaşması dün saat 13.00’te Pasha Group CEO su Uğur Pirinçioğlu ve Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan’ın katılımlarıyla gerçekleşti.
Tören esnasında Pasha Group Yönetim Kurulu Üyesi  Ömer Bilgiç, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi  Fethi Pekin ve Yönetim Kurulu  Başkan Başdanışmanı  Mümtaz Karakaya ile kulüp yetkilileri hazır bulundu.


ÜLKEDE BİR İLK YAŞANDI

Pasha Group Ceo su  Uğur Pirinççioğlu etkinlikte yaptığı konuşmada sunları dile getirdi;

“Grubumuzun bir özelliği de, Fenerbahçe Spor Kulübü gibi her zaman ilkleri yaşatmak olmuştur.  Pasha Group, Türkiye’de yer alan bir spor kulübüne sponsor olan KKTC kökenli ilk firmadır. Bunun için de ayrıca onurlu ve gururluyuz ”  Lha

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar