Paris’te Alessandra Ambrosio rüzgarı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mart 28, 2023
Magazin

Paris’te Alessandra Ambrosio rüzgarı

Dünyaca ünlü Brezilyalı süper model Alessandra Ambrosio, Paris’te düzenlenen Balmain defilesinde podyuma çıktı.

Victoria’s Secret meleklerinden Alessandra Ambrosio, Balmain’in Paris’te gerçekleştirilen 2017 ilkbahar-yaz defilesinde podyuma çıktı.


İzlemeye gelenler arasında yedi yaşındaki kızı Anja’nın yanı sıra Ricky Martin’in de yer aldığı defile sonrası düzenlenen partide 35 yaşındaki model, tercih ettiği elbisesiyle gecenin en dikkat çeken isimlerinden biri oldu.

Ambrosio, Balmain’in yeni koleksiyonuna ait Oliver Rousteing imzalı gökkuşağı rengindeki mini elbisesiyle partiye katıldı.

DERECEYE GİREMESE DE KAZANAN O OLDU

1996 yılında katıldığı Elite Model Ajansı’nın düzenlediği güzellik yarışmasında dereceye girememesine rağmen yarışmadan bir yıl sonra Elite Ajansı’yla çalışmak üzere bir kontrat imzalayarak modelliğe başlayan Ambrosio, Elle Dergisi’nin Brezilya baskısının kapağı için poz vermesiyle ünlü oldu.

Defile sonrası partiye Balmain’in yeni koleksiyonuna ait Oliver Rousteing imzalı mini elbisesiyle katıldı.
Defile sonrası partiye Balmain’in yeni koleksiyonuna ait Oliver Rousteing imzalı mini elbisesiyle katıldı.

Çeşitli markalar için modellik yapmaya başlayan Ambrosio, 2000 yılında kariyerindeki en önemli adımı attı ve Victoria’s Secret ile çalışmaya başladı. Ayrıca Pirelli Takvimi’nde de yer alan model, “How I Met Your Mother” adlı dizide ve Casino Royal filminde  küçük bir rol aldı.

Alessandra Ambrosio, ABD’li işadamı olan nişanlısı Jamie Mazur’dan ilk çocuğunu 2008’de, ikinci çocuğunu ise 2012’de dünyaya getirdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar