Magazin

Paris Hilton Antalya’yı salladı

 

 

TÜRKİYE’DEN ÜNLÜ MANKENLERLE YÜRÜDÜ:

Antalya’da Dosso Dossi Fashion Show’a baş manken olarak katılan Paris Hilton’a defilede ünlü Türkiye mankenleri Çağla Şıkel, Deniz Akkaya, Demet Şener, Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy da eşlik etti

 

Antalya’da Dosso Dossi Fashion Show’da, Amerikalı moda tasarımcısı Paris Hilton’un baş mankenliğinde defile gerçekleştirildi. Serik ilçesindeki The Land of Legends Theme Park’ta hazırlanan podyuma, ilk manken olarak Hilton çıktı. İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği Hilton, podyumda 3 farklı elbise giydi.

Sahnede Hilton’a Türk mankenler Çağla Şıkel, Deniz Akkaya, Demet Şener, Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy da eşlik etti. Sonbahar-kış kreasyonlarının yer aldığı defile sonunda Hilton, diğer mankenlerle seyircileri selamladı. Şarkıcı Mustafa Sandal’ın mini konser verdiği organizasyonda, çocuk defilesi de sunuldu.

 

Hilton, Sandal’la düet yaptı

Defilede izleyicilerin büyük ilgi gösterdiği Paris Hilton, kaygan zemin yüzünden küçük bir düşme tehlikesi geçirse de kendini hemen toparladı. Podyumda diğer mankenlerin de zaman zaman düşme tehlikesi yaşadığı görüldü.

Defilenin sonunda Hilton, Dosso Dossi logolu tişört ve deri şortla diğer mankenlerle birlikte seyircileri selamladı. Pop sanatçısı Mustafa Sandal’a da sahnede eşlik eden Hilton “Ben Olsaydım” şarkısında sanatçıyla düet yaptı. Hilton’u, aktör nişanlısı Chris Zylka da ilgiyle izledi.

 

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı