FutbolSpor

Özpaşa’ya özel davetSCW’YE KATILACAK: Öğretmenlik mesleği gereği İngiltere’de bulunan ülkemizin genç ve başarılı hakemlerinden Osman Özpaşa, İngiltere Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen “Safeguarding Children Workshop”a (Çocukları Koruma Çalıştayı) davet edildi

 Öğretmenlik mesleği gereği İngiltere’de bulunan ülkemizin genç ve başarılı hakemlerinden Osman Özpaşa, İngiltere Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen “Safeguarding Children Workshop”a (Çocukları Koruma Çalıştayı) davet edildi.

İngiltere’de zaman zaman Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonu’na bağlı liglerde maçlar da yönetmeye devam eden Özpaşa, Londra’da futbol liglerinin devre arasına girmesiyle birlikte aldığı bu önemli davetin gururunu yaşıyor.

Çalıştayın amacı ne?

“Çocuklarla ve gençlerle çalışan herkes için bu çalıştay, futbol güvenliğini sağlamaya odaklanmaktadır. Çalıştay dahilinde Özpaşa, futbolun iş gücünü, çocukları ve gençleri korumak için en iyi hangi uygulamalarla teşvik edileceği üzerine çalışacak. Adaylar,  kötüye kullanım belirtilerini ve semptomlarını tanımayı öğrenecekler ve bu endişelerle ilgili korkuları anlayacaklardır.”


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı