Özil'in Galatasaray yorumu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Nisan 14, 2024
Spor

Özil’in Galatasaray yorumu

Özil'in Galatasaray yorumu

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Mesut Özil Almanya milli takım kamında hem Real Madrid'i hem de Galatasaray ile oynayacakları maçı değerlendirdi.

Real Madrid'e geldikten sonra fiziksel olarak güçlendiğini ve istikrarlı bir performans gösterdiğini söyleyen Mesut şu açıklamaları yaptı:


"Artık fiziksel olarak daha güçlüyüm ve daha istikrarlı bir performansım var. Sahada futbol oynamaktan keyif alıyorum. Futbolu çok seviyorum. Belli bir olgunluğa eriştim ve artık daha tecrübeliyim.

Mallorca maçınını geriden gelerek kazandık. Takım olarak oyunumuzu yükselttik ve goller atmaya başladık. Barcelona puan farkı olarak çok önümüzde olmasına rağmen biz her maçı kazanmak istiyoruz. Çünkü Real Madrid sahaya bunun için çıkmalı."

"TÜRKİYE'DE OYNAYACAĞIM İÇİN HEYECANLIYIM"

"Herhangi bir Türk takımını size bir takipçi olarak tanımlayabilirim fakat burada çok büyük derbiler olduğunu biliyorum. İstanbul'a gideceğim için çok heyecanlıyım. Orada arkadaşlarım var ve akrabalarımın bir kısmı orada yaşıyor. Bizim amacımız elbette turu geçmek, fakat Türkiye'deki bazı insanlar bundan ötürü hayal kırıklığına uğrayabilir."

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar