Spor

Özgür ikna olmuyor


Okan KARADEMİR

Futbolda yerli transfer döneminin bitmesine 1 hafta kala golcü oyuncu Özgür Ongun, henüz bir takımla anlaşma sağlayamadı.
Son iki sezondur Türk Ocağı’nda forma giyen ve geçtiğimiz sezon sarı siyahlıların namağlup şampiyonluğunda gol yükünü çekerek büyük pay sahibi olan Özgür, transfer döneminin sonuna doğru ilerlerken kendisini isteyen takımlarla bir türlü anlaşmaya varamıyor.
Özgür, yeni sezonda Türk Ocağı’nda forma giymek istemediğini yönetime iletmiş ve bu istek kabul görerek Başkan Fahri Altınör de, Özgür’e transferinde kolaylık sağlayacağını açıklamıştı.
Özellikle Baf Ülkü Yurdu, Alsancak Yeşilova, Düzkaya ve Girne Halk Evi takımlarının golcü oyuncuyla yakından ilgilendiği öğrenildi.
Bu takımlar Türk Ocağı ile irtibata geçerek transfer konusunda masaya oturmaya hazır olsa da Özgür’ü bir türlü ikna edemediler.
Forvet oyuncu bugüne kadar gelen transfer tekliflerinin hiçbirine sıcak bakmazken uzun süredir gelen teklifleri değerlendirdi ancak henüz herhangi bir takımla resmi olarak anlaşmaya varamadı.
Ocak yönetimi transferle ilgili kulüplerin Özgür ile anlaşmasını beklerken golcü oyuncunun büyük ihtimalle transferde son haftaya girilmesi nedeniyle bir iki gün içerisinde en iyi teklifi değerlendirerek bir kulüple anlaşma sağlaması bekleniyor.Başa dön tuşu