Magazin

Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın film çekimleri sona erdi


[dropcap style=”circle” bgcolor=”#0065ad”]Ö[/dropcap]zcan Deniz, başrolleri Nurgül Yeşilçay’la paylaştığı, kendi yazıp yönettiği “İkinci Şans” filminin çekimlerini tamamladı. Nurgül Yeşilçay’a duygusal bir teşekkür mesajı yazdı.

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz’i “Asmalı Konak”tan tam 13 yıl sonra tekrar bir araya getiren “İkinci Şans” filminin çekimleri tamamlandı. Filmin başrol oyuncusu olmasının yanı sıra aynı zamanda senaristi ve yönetmeni de olan Deniz, final sahnesi sonrasında sosyal medyadan duygusal bir paylaşım yaptı. Tüm ekibin bir arada görüldüğü fotoğrafın altına şunları yazdı:

“İkinci Şans” filminin tüm emek verenlerine yürekten teşekkür ediyorum. Muhteşem bir ritmin ve enerjinin yakalandigi nadir işlerden birini yaptık sizlerle. Yorucu geçen haftaların ardından bu sabah herkes gözyaşları içinde ayrıldi setten. Başta Nurgül Yeşilçay olmak üzere tüm oyuncu kadrosuna teşekkür ederim. Disiplinli, inanarak ve performanslarını en üst seviyede, esirgemeden sergiledikleri için. Nurgül’le yıllar sonra tekrar kamera önünde olmak, oyunculuğunun en ham halini monütörden izlemek, muhteşem yeşil gözlerine tekrar aşık aşık bakmak ve en önemlisi onu seyirciye yepyeni bir karakterle tanıştırmaya hazırlanmak çok heyecan verici. Filme dair anlatılacak çok şey var. Şimdilik söyleyebileceğim son cümle, arkadaşlar çok güzel bir filmimiz oldu. Yolu açık olsun. Hayırlı olsun. Bir dahaki işte görüşmek üzere…

Özcan Deniz, çekimlerin tamamlanmasının ardından tüm ekiple birlikte poz verdi.
Özcan Deniz, çekimlerin tamamlanmasının ardından tüm ekiple birlikte poz verdi.

Ayvalık ve İstanbul’da çekilen “İkinci Şans” filmi 18 Kasım’da vizyona girecek.Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı