Magazin

Ozan Güven: İşimle ilgili kıskançlıklar yaşıyorumPuhutv’de yayınlanan ‘Fi’ dizisinin başrol oyuncularından Ozan Güven, dizideki karakteriyle kendini kıyasladı: Can Manay kadar bencil ve zeki değilim.

 

Doğuş Digital tarafından hayata geçirilen, online Puhutv’nin ilk ücretsiz orijinal içeriği ‘Fi’de rol alan Ozan Güven, dört yıl aradan sonra setlere döndü. Azra Kohen’in Fi, Çi Pi üçlemesinden uyarlanan yapımda Can Manay karakterini canlandıran Güven, “Can Manay kadar bencil olduğumu sanmıyorum, onun kadar zeki de değilim. Bu bencillik işleri biraz zekayla orantılı gibi geliyor bana” dedi.

“İyi işleri her zaman kıskanıyorum” diyen ünlü oyuncu, “Duygusal olarak bir kıskançlık yaşamıyorum ama işimle ilgili kıskançlıklar yaşadığım oluyor” ifadesini kullandı. Cem Yılmaz’la birlikte ‘Arif v 216’ filminin çekimlerine mayıs ayında başlayacak olan Güven, filmle ilgili şunları söyledi: “Bu sefer robot dünyaya gelip insan olmak istediğini söylüyor ve insan olmak için gezegendeki en doğru adrese, Arif’e gidiyor. Türlü türlü hikayeler var ama aslında bir dostluk, arkadaşlık hikayesi. Galiba yaşla birlikte biraz da duygusal olduk ve elbette çok sıkı bir komedi filmi olmakla beraber güzel de bir dostluk hikayesi çıktı ortaya. Bunu yapacağımız için çok mutluyum.”

41 yaşındaki oyuncu, kendini 40’lı yaşlarda gibi hissetmediğini söyleyerek, “Bayağı sonsuza kadar yaşayacakmışım gibi geliyor. ‘Hayatının hangi dönemine dönüp öyle kalmak istersin’ derlerse ’40-45 arası’ derim, 20’lere geri dönmek istemem” yorumunu yaptı.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı