Ortaç’la bayram coşkusu

0
14

SERDAR ORTAÇ EĞLENCESİ TAVAN YAPTI: Cratos Premium Hotel, bayramın üçüncü gecesinde Serdar Ortaç’la eğlendi. Konukların hareketli parçalarda bir an olsun yerinde duramadığı gecede eğlence dolu saatler yaşandı
Cratos Premium Hotel’de Serdar Ortaç’la yine eğlencenin tavan yaptığı bir akşam yaşandı. Bayramın 3. günü Cratos Premium’da sahne alan Serdar Ortaç yine farkını gösterdi ve muhteşem bir geceye daha imza attı.
Dans grubu ve başarılı orkestrası ile dünden bugüne tüm şarkılarını seslendiren Ortaç, sevenlerine dillere destan bir bayram eğlencesi yaşattı.
Sahnesine “İşim Olmaz” isimli şarkısıyla başlayan sanatçı, “Bu gece Kurban Bayramı’nı hep bir arada kutlayacağız. Herkesin bayramı kutlu olsun” diyerek herkesin bayramını kutladı.
Enerjisi bir an olsun bitmeyen ve her şarkının hakkını sonuna kadar veren sanatçı konuklara bazen hüzünlü bazen neşeli anlar yaşattı.

İstek parçalara yer verdi
Sahneye istek parça yağdıran hayranlarını kırmayan Ortaç, birbirinden güzel şarkılarını Cratos Premium için seslendirdi. Serdar Ortaç’ın dansçıları ve vokalistleri ile enerjisi hiç bitmeyen konserde, seyirci dur durak bilmeden dans etti.
Bir ara sahneden inen sanatçı, şarkılarına sevenlerinin masalarını dolaşarak ve onlarla şarkılar söyleyerek devam etti.

Chloe’den “Kırmızıyla Moruna”
Şarkı söylemeyi ve söyletmeyi çok seven Serdar Ortaç sahnede “Aşkım artık şarkılarımı öğren” diyerek sahneden indi ve Chloe’ye “Kırmızıyla Moruna” şarkısını söyletti.

Aslan Gibiyim
Sahne sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç, kulisindeki aslan heykeline “Ben aslan gibiyim ya, o yüzden aslan heykeli koydular” diyerek herkesi güldürdü. Cratos’ta sahne almaktan her zaman büyük keyif duyduğunu ve herkesin Kurban Bayramı’nı tekrar kutladığını söyledi.