Ersoy ve Asena ile bayram bir başka

19 Ekim 2013 Cumartesi | 12:07
Kıbrıs Town Houses

ASENA DANSIYLA, MUAZZEZ ERSOY ŞARKILARIYLA EĞLENDİRDİ: Merit Crystal Cove Hotel, bayramın üçüncü gecesinde konuklarını Asena ve Muazzez Ersoy’un sahne aldığı muhteşem bir geceyle keyiflendirdi
Merit Crystal Cove Hotel, bayramın üçüncü gecesine özel Asena ve Muazzez Ersoy’u sahnesinde ağırladı.
Kurban Bayramı’nın üçüncü gecesi eğlencesinde Merit Crystal Cove Hotel’de ilk olarak Asena sahne aldı. Performansı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Asena, “Herkesin bayramı kutlu olsun. Bayramın ilk iki günü Makedonya’daydım. Yarın da Hollanda’da olacağım. Yurtdışında olmayı seviyorum çünkü dansımı önemsiyorum. Bir adım daha öteye gitmem lazım” dedi. Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan haberlerle ilgili de konuşan Asena, “Biz basınla evli gibiyiz. Biz birlikte büyüdük. Ben profesyonel bir dansçıyım. 2 kişilik, 5 kişilik, 10 kişilik gruplara özel dans ettim. Erkek arkadaşıma da dans ettim. Çıkan haberdeki tavır çok başkaydı. Bu nedenle tepki verdim” dedi.
Sahneye transparan bir kıyafetle çıkan Asena’nın performansı, kendisini izlemeye gelen Merit Crystal Cove Hotel misafirlerini mest etti. Misafirlerinin arasında da dans eden ünlü oryantal, sevenleriyle fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.
Ersoy şarkıları ile konuklarını oynattı
Asena’nın ardından sahneye Muazzez Ersoy çıktı. Alkışlar arasında sahneye çıkan Ersoy, misafirlerinin bayramını kutlayarak, “İnşallah hep güzel vesilelerde, tüm bayramlarda mutlu olmak dileğiyle” dedi.
Muazzez Ersoy konser boyunca bir saniye olsun yerinde durmadı. Kendisini izlemeye gelen bütün misafirlerinin masalarını tek tek dolaşan Ersoy, sevenleriyle fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. “Bu gece herkesi dans ettireceğim” diyen Ersoy, “Ankara’nın Bağları”, “Kesik Çayır”, “Caney Caney”, “Kızılcıklar Oldu Mu” isimli şarkıları ile misafirlerini yerinde oturtmadı.
Muazzez Ersoy’u izlemeye gelenler arasında Merit Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Reha Arar da vardı. Muazzez Ersoy’un yanına sahneye çıkan Arar, “Muhterem hanımefendiler, çok değerli beyefendiler. Saygıdeğer sanatçımız ve saz arkadaşları kulaklarımızdaki pası sildiler. Bu bayram akşamı bizlere böylesine muhteşem bir geceyi yaşatan hanımefendiye teşekkür etmek görevimiz. Türk sanat musikisi adına, her zaman sizler gibi muhteşem dinleyici maalesef bulamıyoruz. Ben bu akşam bir kere daha anladım ki böyle bir orkestra ile böyle bir saz ekibiyle sahneye çıkan muhteşem bir insan, sizlerin beğenisini topluyor. Ben sizler adına kendisine bir kere daha kalbi teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
Bayram tatillerini adamızda geçirmeyi tercih edenler keyifli bir bayram gecesi yaşadılar.