Magazin

Ortaç ve Özipek’le yeni yıla merhaba


DOLUDİZGİN EĞLENCE: Girne’de özel yılbaşı programının sesi olan ünlü sanatçı Serdar Ortaç ve “O Ses Türkiye”deki şampiyonumuz Lütfiye Özipek unutulmaz eğlencelere imza attı

Girne’deki Lord’s Palace Hotel yeni yıla muhteşem konserler ile damgasını vurdu. Otelin dört bir yanında birbirinden keyifli yılbaşı programları büyük bir coşkuyla yaşandı. İki farklı salonunda sahne alan Serdar Ortaç ve Lütfiye Özipek yılbaşı gecesi için özel olarak hazırlanan mekanlarda hayranlarına unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşattı.

Yeni yılda single hazırlığı yapan Lütfiye Özipek, çok yakın bir zamanda albümüne kavuşmanın heyecanını yaşadığını belirtti. O Ses Türkiye günlerinden bahseden Lütfiye Özipek, arkasındaki büyük desteği hala hissettiğini ve bundan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Lord’s Palace Hotel sahnesinde ilk defa yer alan Kıbrıslı sanatçı sevenlerine felekten bir gece yaşattı.

Ortaç: “Chloe ile ayrılmıyoruz”

Yeni yıla Lord’s Palace sahnesinde giren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Amerika’da yaşayan eşi Chloe’den ayrı yeni yıla giren Serdar Ortaç, evlilikleri hakkında çıkan boşanma haberlerine de sitem etti. Eşi Chloe için geçtiğimiz günlerde “Oturup konuşacağız, ben ayrılmak istemiyorum” açıklamasını hatırlatılması üzerine Ortaç “Biz her gün konuşuyoruz. Ayrılmıyoruz, boşanmıyoruz. Bu haberler hep sıkıyor boşanmamızı isteyenler çıkarıyor bu haberleri ama bizim herhangi bir soru işaretimiz yok.” dedi. Açıklamalarından sonra sahneye çıkan Serdar Ortaç kendisini dinlemeye gelen hayranlarını adeta coşturdu. Öte yandan Serdar Ortaç’ın konser verirken sahnede sigara ve içki içmesi de dikkatlerden kaçmadı.

 Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı