MagazinMüzik

Örge Volkan klibinde hayvanların sesi olduROL ARKADAŞI KÖPEĞİ HANDSOME:

Ülkemizin sevilen seslerinden Örge Volkan “Azat” adını verdiği yeni albümünün “Beddua” şarkısına, sevimli dostlarımız hayvanlarla ilgili duyarlılık yaratmak amacıyla köpeği Handsome ile klip çekti

 

Örge Volkan Yeni youtube sayfasından digital ortamda piyasaya sürdüğü “Azat” isimli albümünde “Beddua” isimli parçaya klip çekti. Yıllar önce Yıltan Tozakı’yla birlikte Merhum Murat Göğebakan’ın da yer alacağı bir proje için düzenledikleri ama Göğebakan’ın hastalığının nüksetmesi ve vefatı sonucu hayata geçiremedikleri bu projeye tekrar hayat veren Volkan, klipte başarılı yönetmen Kadri Esemen’le çalıştı.

Kadri Esemen’le kafa kafaya verip basit, sade ama hem şarkının duygusunu açığa çıkarabilecek hem de hayvan sevgisini ön planda tutabilecek bir senaryo üzerinde çalıştıklarını bildirdi. Klip çekimleri Lefkoşa sur içi bölgesinde Brothers isimli mekanda keyifli bir ortamda bir gün içerisinde gerçekleşti.

Klipte hayvanların en acı ve en mutlu anlarımızda hep yanımızda olduklarını, bizleri en iyi onların hissedip anladıklarını, koşulsuz sevginin önemini vurgulamaya çalıştığı rol arkadaşı olarak da kendi köpeği Handsome’ı seçti. Set içerisinde ve kamera arkasında esprili, keyifli anlar yaşanırken ortaya acı ve özlemler içerisinde karamsar bir klip çıktı. “Beddua”, Türkiye’de birçok ünlü sanatçıyı da bünyesinde bulunduran Besound Prodüksiyon Manejerlik Şirketi ile anlaşmalı dünyanın en çok izlenen Youtube kanallarından biri olan Netd üzerinden yayına giriyor.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı