Spor

Önceliğim Küçük Kaymaklı 
YARIN GÖRÜŞECEKLER:
Adal: Kulübüm Küçük Kaymaklı ile yarın bir görüşme gerçekleştireceğim. İlk yaptığımız görüşmede anlaşamadık. Aradaki pürüzler benim için çok büyük pürüzler değil ancak kulübümün şartları nedir bilemiyorum. Yarın bir görüşme daha gerçekleştireceğiz ve ona göre yol haritam belli olacakTEKLİF ÇOK:
Adal: Federasyona serbest transfer hakkı için gereken başvuruyu yaptım. Süper Lig’den dört, alt liglerden ise bir sürü kulüp aradı. Ancak ben Küçük Kaymaklı ile yapacağım görüşmelerden sonra kendilerine döneceğimi ilettim. Kaymaklı’dan çıkacak sonuca göre bu hafta içi kararımı vereceğim

Süper Lig ekiplerinden Küçük Kaymaklı’da forma giyen ve bu sezon serbest transfer hakkı bulunan Hüseyin Adal, Havadis’e yaptığı açıklamada transferdeki önceliğinin altyapısından yetişip büyüdüğü Küçük Kaymaklı olduğunu söyledi.
Alt yaş gruplarından beri Küçük Kaymaklı forması giydiğini belirten 28 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu Hüseyin Adal, “Kulübüm Küçük Kaymaklı ile yarın bir görüşme gerçekleştireceğim. İlk yaptığımız görüşmede anlaşamadık. Aradaki pürüzler benim için çok büyük pürüzler değil ancak kulübümün şartları nedir bilemiyorum. Yarın bir görüşme daha gerçekleştireceğiz ve ona göre yol haritam belli olacak” ifadelerini kullandı.

“Süper Lig’den 4 teklif var”
Serbest transfer hakkı için Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’na başvuruda bulunduğunu söyleyen Hüseyin Adal, “Federasyona serbest transfer hakkı için gereken başvuruyu yaptım. Süper Lig’den dört, alt liglerden ise bir sürü kulüp aradı. Ancak ben Küçük Kaymaklı ile yapacağım görüşmelerden sonra kendilerine döneceğimi ilettim. Yarın bir kendi kulübümle masaya oturayım, oradan çıkacak sonuca göre kariyerim ve beklentilerim doğrultusunda hangi teklif daha cazip gelirse bu hafta içi kararımı vereceğim” şeklinde konuştu.

Başa dön tuşu