“Ölüm Virajında” Korkutan Kaza

12 Ekim 2013 Cumartesi | 11:22
“Ölüm Virajında” Korkutan Kaza
Kıbrıs Town Houses

Nadire BAHADİ
Gazimağusa’da dün ölüm virajı olarak adlandırılan Tuzla- Gazimağusa Devlet Hastanesi yolunda iki aracın yüz yüze çarpışması sonucu bir trafik kazası meydana geldi. Kazada HH 881 plakalı araç sürücüsü 37 yaşındaki Fatma Şehitoğlu, 11 yaşındaki Ege Şehitoğlu ve DU 966 plakalı araç sürücü Ethem Zengin yaralanarak Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Bariyere çarpıp, karşı şeride geçti
Polisten edinilen bilgiye göre kaza, Fatma Şehitoğlu’nun yönetimindeki HH 881 plakalı aracı ile Büyük Sanayi bölgesi istikametinden Tuzla istikametine doğru seyri sırasında, direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sol tarafındaki bariyerlere çarptıktan sonra karşı şeride geçerek o esnada karşı şeritten sanayi bölgesi istikametine doğru seyir halinde bulunan Ethem Zengin yönetimindeki DU 966 plakalı araç ile yüz yüze çarpışması sonucu meydana geldi. Kazada araçlar maddi hasara uğrarken kaza sonucu yaralanan HH 881 plakalı araç sürücüsü Fatma Şehitoğlu, araçta yolcu olarak bulunan 11 yaşındaki Ege Şehitoğlu ve DU 966 plakalı araç sürücü Ethem Zengin olay yerine gelen 112 Acil Servis ambulansı ile Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralıların herhangi bir hayati tehlikesi olmadığı ancak kontrol amaçlı olarak müşahede altına alındıkları belirtildi.
Foto 1: Gazimağusa’da dün ölüm virajı olarak adlandırılan Tuzla- Gazimağusa Devlet Hastanesi yolunda meydana gelen kazada yüz yüze çarpışan araçlar hurdaya döndü