FutbolSpor

Okan, Yeşilova ve Ozanköy’ün takibinde

Süper Lig’de uzun yıllardır forma giyen Okan Kibar 2018-2019 sezonu öncesinde yine önemli takımların takibine girdi. M.A.Yeşilova ve Ozanköy takımları, tecrübeli futbolcuyu yakından takip ederek anlaşma zemini yoklamaya başladığı öğrenildi.

Geçen sezon M.A.Yeşilova’da forma giyen Okan Kibar takımı ile yeniden görüşmelerini gerçekleştirirken, diğer taraftan başka bir Girne bölgesi takımı olan Ozanköy de tecrübeli futbolcudan yararlanmayı düşündüğü belirtildi.

Düzkaya yarın sezonu açıyor

Süper Lig’in Girne bölgesi takımlarından Düzkaya yarın resmi sezon açılışını gerçekleştirecek. Düzkaya Sahası’nda saat 18:30’da gerçekleşecek olan açılışa A takım futbolcuları yanı sıra genç takım futbolcuları da katılarak 2018-2019 resmi sezon açılışı gerçekleştirilecek.

Salih ile anlaşılamadı

Düzkaya alt yapısından yetişen ve uzun yıllardır kırmızı-beyazlı formayı terleten Salih Zencirkıran 2018-2019 sezonu için takımı ile anlaşamadı. Son olarak Dağyolu-Şirinevler takımına kiralanan orta saha oyuncusu Salih yeni sezonda da yeni bir takıma kiralanacak.

Y.Boğaziçi’nde genel kurul günü

2018-2019 sezonunda 1.Lig’de mücadele edecek Yeni Boğaziçi’nde bugün saat 10:00’da kulüp lokalinde gerçekleştirilecek olağan genel kurulda, başkanlığa tek aday olan Mehmet Karaşahin genel kuruldan onay isteyecek.

Geçen hafta gerçekleştirilen genel kurulda yönetimini oluşturamadığı için 1 hafta daha izin isteyen Mehmet Karaşahin, bugüne ertelenen genel kurulda yönetimini oluşturduğu için kulübün başkanlığına getirilmesi bekleniyor.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı