Magazin

Ödüller uluslararası boyuta taşınacak


GİRNE’DE ÖDÜL TÖRENİ:

Girne’de gerçekleşecek olan En Moda Uluslararası Ödül Töreni’nde Nil Burak, Osman Alkaş, Anda Adam, Claydee, Adam Clay, Shiraz, Andrea, Mario Joy, Eylem, Olga Napoli, Rana Samaha, Rufat İsmail, Görkem Çırakoğlu, Andreea D. Andrew ve sürpriz isimler yer alacak

Uluslararası platformda yer almaya devam eden, En Moda Prodüksiyon tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “En Moda Magazine Uluslararası Ödül Töreni 2019” için dün Lord’s Palace Hotel’de basın toplantısı düzenlendi. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da dünyaca ünlü isimlerin yer alacağı En Moda uluslararası ödül töreni, Akdeniz’in en kapsamlı ödül töreni olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Gecenin sunuculuğunu En Moda Magazine direktörü Özer Akkeleş ve Hadiza Zakari’nin yapacağı organizasyonda bu yıl; Nil Burak, Osman Alkaş, Anda Adam, Claydee, Adam Clay, Shiraz, Andrea, Mario Joy, Eylem, Olga Napoli, Rana Samaha, Rufat İsmail, Görkem Çırakoğlu, Andreea D. Andrew ve sürpriz isimler de yer alacak.

Organizasyon; 12 Haziran Çarşamba günü, saat 21.00’de, Lord’s Palace Hotel ev sahipliğinde Odessy Club’ta, Remax Golden, PoggenPohl Kitchens, Lord’s Palace Hotel, Vodafone, Prenses Güzellik Salonu, Odessy Club sponsorluklarında düzenlenecek. En Moda Uluslararası Ödül Töreni’ne dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra kurumsal ödül alacak başarılı iş adamları ve iş kadınları da katılacak.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı