Magazin

Ödül heyecanı dorukta


YILDIZLAR ÖDÜLE DOYACAK: Cypaparazzi’nin organizasyonluğunda yürütülen “3. KKTC – Türkiye Yılın En İyileri Ödül Töreni” bu gece Maslak TİM Show Center’da aralarında ünlü sanatçılar Demet Akalın, Deniz Seki, Ayşegül Aldinç, Gökhan Türkmen, Ozan Doğulu, Tuğba Yurt, Kibariye, Nil Anka, Türkiye’deki gururumuz Genco Ecer gibi isimlerin de bulunduğu Türkiye ve KKTC’den çok sayıda sanatçı, iş insanı ve siyasiyi ödüllendirecek.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’nde faaliyet gösteren Cypaparazzi’nin organizasyonluğunda yürütülen “3. KKTC – Türkiye Yılın En İyileri Ödül Töreni” bu yıl Sarıyer Belediyesi katkılarıyla gerçekleşiyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti’nin iş dünyası, magazin ve sanat dünyasının enlerinin belirlendiği ödül töreni bu akşam Maslak TİM Show Center’da 21:00’da başlayacak.

Kıbrıs ve Türkiye iş dünyasının en önemli isimlerinin ağırlanacağı bu gecede KKTC ve Türkiye siyasi protokol isimleri de dikkat çekecek.

Gecede ödül alacaklar arasında ünlü sanatçılar Demet Akalın, Deniz Seki, Ayşegül Aldinç, Gökhan Türkmen, Ozan Doğulu, Tuğba Yurt, Kibariye, Nil Anka, Türkiye’deki gururumuz Genco Ecer gibi isimlerin yanında gerek Türkiye’den gerekse KKTC’den siyaset, iş, sanat ve televizyon dünyasından çok sayıda değerli isim onurlandırılacak.

Sanat, iş ve siyaset dünyası için son derece görkemli bir organizasyon hazırlayan ödül ekibi bu gece Maslak TİM Show Center’i güçlü alkışlarla inletecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı