Ödül gecesi muhteşemdi

29 Mayıs 2013 Çarşamba | 11:05
Ödül gecesi muhteşemdi

Kanal T’de yayınlanan Mikrofon Sizde ve 91. Dakika programları yapımcısı İbrahim Özsoy tarafından düzenlenen gecede 2012-13 futbol sezonu başarılıları ödüllendirildi. Geceye Başbakan İrsen Küçük, Maliye Bakanı Ersin Tatar, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Ali Çetin Amcaoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi, MOK Başkanı Serdar Savim ve spor camiasından çok sayıda kişi katıldı

Futbolda 2012-2013 sezonu futbol liglerinde şampiyon olan takımlara, başarılı futbolculara ve hakemlere, teknik adamlara ve spor yazarlarına Kanal T tarafından ödülleri önceki akşam Saray Otel’de düzenlenen törenle takdim edildi.
Necati Özsoy’un sunduğu gecede organizatör İbrahim Özsoy bir konuşma yaparak 2012-13 sezonunda başarılı olan herkesi kutlarken programlarına katkı koyan spor yazarı arkadaşlarına de teşekkür etti.  
Geceye Başbakan İrsen Küçük, Maliye Bakanı Ersin Tatar, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Ali Çetin Amcaoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi, MOK Başkanı Serdar Savim, bazı federasyon başkanları ve üyeleri ayrıca spor ve futbol camiasından çok geniş bir kitle katıldı.
Başbakan İrsen Küçük, Maliye Bakanı Ersin Tatar ve Çalışma Bakanı Şerife Ünverdi gecede kısa konuşmalar yaparak tüm spor camiasında başarı sağlayanları kutladılar.
Kanal T’de yayınlanan Mikrofon Sizde ve 91. Dakika programları yapımcısı İbrahim Özsoy’un organize ettiği ödül töreninde bir sezon boyunca yayınlanan programlara destek veren spor yazarları da onura edilirken sponsorlar Tiga Otomotiv, Nazım Üstüner Oto Galeri ve Deniz Plaza’ya da teşekkür plaketi takdim edildi.
Futbol kulüp temsilcileri ve eski futbolcuların da katılarak renk kattığı Lefkoşa Saray Otel’in teras katında gerçekleşecek kokteylli ödül töreninde 2012-2013 sezonu Süper Lig, 1. Lig, 2. Lig ve Yükselme 1. Ligi gruplarda şampiyonluğa ulaşan takımlarla birlikte başarılı olanlara da anı plaketi verildi. 1. Lig’den Süper Lig’e terfi eden, Süper Lig ve 1. Lig’de en centilmen takım olanlara ve he iki ligin gol krallarına ödüllerin dağıtıldığı Kanal T Spor Servisi Ödül Gecesi’nde Süper Lig ve 1. Lig U19 Ligleri şampiyon ile gol kralları da unutulmadı.

 

 

5