Ocak’ta, Karakaya dönemi başladı

20 Haziran 2018 Çarşamba | 11:42

 

Tek başkan adayı konumunda olan Şükrü Karakaya, Genel Kurula katılan üyelerin oy birliği ile Türk Ocağı başkanlığına seçildi.

 Coşkun KUTAY

 

Süper Ligin Girne bölgesi takımlarından Türk Ocağı’nın, 2017-18 dönemini kapsayan faaliyetleri ile gelir ve giderlerini kapsayan mali raporunun yanı sıra, başkanlık seçiminin gündeme geldiği “Olağan Genel Kurulu” dün akşam kulüp lokalinde yapıldı.

Mali rapor aklandı

Divan Başkanlığını, Eray Fellahoğlu’nun yaptığı Olağan Genel Kurulda ilk olarak Başkan Fahri Altınör, 2017-18 döneminde gerçekleşen faaliyetleri açıkladı. Şeref Çeliktaşlılar’ın sunduğu gelir ve giderleri kapsayan mali raporun üyeler tarafından kabulünden sonra da, başkanlık seçimine geçildi.

 Tek aday Şükrü Karakaya

Yeni dönemde başkanlığa aday olmayacağını daha önce açıklayan Başkan Fahri Altınör’ün ayrılması nedeniyle gündeme gelen başkanlık seçimini, tek aday ve camianın yakinen tanıdığı iş insanlarından Şükrü Karakaya, Genel Kurula katılan tüm üyelerin oylarıyla kazandı.

Seçim sonrasında söz alan Başkan Şükrü Karakaya, şahsına gösterilen ilgi nedeniyle Genel Kurula katılan üyelere teşekkür etti.