Spor

Nev Çocuk Fitness milli takımından yine başarılı sonuçlarKKTC Halter Vücut Gelistirme Federasyonu Nev Çocuk Fitness Milli Takımı Sırbistan’da gerçekleştirmiş oldukları Cocuk Fitness Milli Takim Kampı sonrası katıldıkları IFBB Dünya Çocuk Fitness Şampiyonası’nda  başarı elde ettiler.
Çocuk Fitness Milli Takımı sporcularıUlfet Tomak, Su Öz. Ege Sapmaz ,Sengul Karatac, Armin Tuğberk, Erim Çavuşoğlu.

Kafile Baskani Federasyon Baskani Ali Dahlameroğlu Milli Takım Antrenörü ve Uluslararasi hakem Neval Çelebioğlu Akgürgen, Yardımcı Antrenör Arif Tugcan Kondoz eşliğinde şampiyonaya katılan sporcularimizin elde ettiği dereceler şöyle:

Ege Sapmaz:  Şampiyon 13 Yas Children Fitness Challenge

Armin Tuğberk:  İkincilik  9 Yas Children Fitness

Erim Çavuşoğlu: Üçüncülük

Sporcular takım olarak Ülfet Tomak,Ege Sapmaz, Su Öz,Sengul Karataç, ArminTuğberk, ErimÇavuşoğlu üçüncülük elde eettiler.

Federasyon yönetiminden yapılan açıklama şöyle:  “Ülkemizi uluslararası alanda başarı ile temsil eden sporcularımızla gurur duymaktayız. Ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu süreçte çocuklarından gelen böylesi büyük bir başarı, bizlerin bu süreçte yaşamış olduğu tüm zorlukları unutturacak kadar  değerli ve motive edici olmuştur. Bu bağlamda desteğini her zaman hissettiğimiz ve her konuda yanımızda olan Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü, çok değerli  velilerimize ve çocuklarımızı motive edici paylaşımlarından dolayı Spor Basınımıza  teşekkür ederiz”

Başa dön tuşu