BasketbolSpor

Nefes kesen maçlar


Cyprus Basketball Academy’nin organize ettiği “Nicosia Open 3×3 Basketball” turnuvası bu akşam tamamlanıyor

 FİNALLER BU GECE: Turnuvanın yarı final ve finalleri bu akşam oynanacak. Organizasyonda finaller saat 20.00’den itibaren BRTSPOR’dan naklen yayınlanacak

Cyprus Basketball Academy’nin organize ettiği “Nicosia Open 3×3 Basketball” turnuvası bu akşam tamamlanıyor.

“Change Your Life” sloganı ile KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun himayelerinde organize edilen sokak basketbolu turnuvası, “Nicosia Open 3×3 Basketball” Atatürk Spor Salonu park yerinde bu gece oynanacak finallerle tamamlanacak.

78 takım 312 sporcu

78 takım, 312 sporcunun yer aldığı turnuvada müsabakalar 18.00 – 23.00 saatleri arasında oynanıyor.

Gıda Ltd. Nestle, Under Armour, Blackspade ve Nazlı Kardeşler Construction’ın sponsorluğunu üstlendiği organizasyonda seyircilerin de katılabileceği ödüllü 3 sayı atış yarışmaları ve yetenek yarışmaları yapılıyor.

Önder Alışveriş Merkezi, Ektam Kıbrıs, Kolan British Hospital, Eziç, Cranberries Dance Studio, Cemsa Sporting Center, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Oero Trading Ltd.’nin de destek verdiği turnuva bu gece yapılacak finallerle tamamlanacak. Final maçları BRTSPOR’dan naklen yayınlanacak.

 

Zengin ödüller

Yarışmaya katıacak tüm sporculara hatıra sertifikası ve Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu “UMK-Change Your Life” sloganı ile tasarlanan ter havluları hediye edilecek. Dereceye giren sporculara madalyalar, Eziç, Delicious Cafe ve Popeyes’dan yemek çekleri, Önder Alışveriş Merkezi tarafından Basketbol Topları, Cyprus Basketball Academy’den Sırt Çantaları, Under Armour’dan hediyeler ve büyüklere para ödülleri olacak.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı