Magazin

Musayeva gelinlik defilesine damgasını vurdu

“Evlilik Hazırlıkları Fuarı”nda Tuğçe Sarıkaya’nın giydiği, Sevgililer Günü için tasarlanmış olan kırmızı renkli gelinlik büyük alkış aldı. Defilenin sonunda Günay Musayeva’nın giydiği mayo gelinlik defileye damgasını vurdu

  1. kez düzenlenen Avrupa’nın en büyük fuarlarından biri olan “Evlilik Hazırlıkları Fuarı”nda Ricchezzabridal firmasının düzenlediği gelinlik defilesinde ünlü isimler podyuma çıktı.

Ricchezzabridal markasının kurucusu Servet Babataşı’nın  zenginlik ve gösterişi simgeleyen koleksiyonunda birbirinden özel gelinlik tasarımları göz kamaştırdı.

Günay Musayeva, Sema Şimşek, Zeliha Çal, Tuğçe Sarıkaya, Yağmur Ayaz, Özlem Karaoğlu, Olga Fabi, Yasemin Yeniay, İrem Kelebek ve Kübra Yıldız’ın yer aldığı defilede birbirinden ihtişamlı gelinlikler sergilendi.

Defilenin açılışında Tuğçe Sarıkaya’nın giydiği, Sevgililer Günü için tasarlanmış olan kırmızı renkli gelinlik büyük alkış aldı. Gösterişli ve ihtişamlı gelinliklerin sergilendiği kreasyonda transparan ve dantel işlemeli gelinlikler dikkat çekti.

Defilenin sonunda Günay Musayeva’nın giydiği mayo gelinlik defileye damgasını vurdu. Musayeva, cesaretiyle de defileyi izleyenlerden alkış aldı.

Türkiye’nin ünlü koreografı Asil Çağıl’ın koreografisini üstlendiği defilede, model Marina Federenko’nun podyumda gelinlikle yaptığı modern dans büyük ilgi gördü.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı