Spor

Musa Gebze yolcusuPRENSİPTE ANLAŞMA SAĞLANDI: Küçük Kaymaklı altyapısından yetişen yetenekli orta saha oyuncusu Musa Şanlıer geçtiğimiz sezon Türkiye BAL Ligi takımlarından Uşakspor’da mücadele etmişti. Yeni sezon öncesi 2-3 takımla görüşen Musa, Kocaeli bölgesindeki BAL Ligi ekiplerinden Gebzespor takımı ile prensipte anlaştı. Musa 29 Haziran’da yeni takımı ile sözleşme imzalamak için Türkiye’ye gidecek

HEDEF ŞAMPİYONLUK: Geçmişte PTT Ligi’nde mücadele eden ancak yaşadığı sorunlarla BAL Ligi’ne kadar düşen Gebzespor yeni sezona şampiyonluk parolası ile giriyor. Gebzespor’u yeni sezonda, geçmişte Pendikspor, Eskişehirspor, Kastamonuspor, Karabükspor, Ofspor, T. Linyitspor, Beykozspor ve Erdekspor gibi takımlarda antrenörlük yapan deneyimli teknik adam Maksut Ünlü çalıştıracak

Ahmet ÖZSOY
Ülkemizden Türkiye takımlarına transfer olan futbolcularımızdan Musa Şanlıer de yeni sezonda forma giyeceği takım ile prensipte anlaştı. Küçük Kaymaklı alt yapısından yetişen ve geçtiğimiz sezon Türkiye Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Uşakspor’a transfer olan Musa Şanlıer yeni sezon öncesi yine aynı ligde bulunan Gebzespor ile söz kesti.
Şu anda ülkemizde bulunan ve salon çalışmaları ile yeni sezona hazırlanan Musa ile Cizrespor, Sakaryaspor ve Gebzespor ilgileniyor. Üç takım ile de görüşen Musa bu takımlardan Gebzespor ile prensipte anlaştı.
Geçtiğimiz sezonu Türkiye BAL Ligi’nde 9. Grupta tamamlayan Gebzespor sezonu 4’üncü sırada bitirmişti. Daha önce PTT Ligi’nde de mücadele etmiş takım olan Gebzespor 1955 yılında kuruldu ve köklü kulüplerden biri. Kocaeli’nde kurulan ilk futbol kulübü olan mor-beyazlı takım yeni sezona hedef büyüterek giriyor.
Ortalama 15 bin taraftar önünde maçlarını oynayan Gebzespor’da yeni yönetim ve yeni teknik heyet göreve geldi. Takımın başına geçmişte Pendikspor, Eskişehirspor, Kastamonuspor, Karabükspor, Ofspor, T. Linyitspor, Beykozspor ve Erdekspor gibi takımlarda antrenörlük yapan deneyimli teknik adam Maksut Ünlü’yü getiren Gebzespor, forvet hattına ise PTT Ligi’nden oyuncu transferi yaptı.

Musa da doğruladı
Gazetemizin ulaştığı futbolcu Musa Şanlıer de transfer görüşmelerini doğruladı. Musa görüştüğü 3 takımın olduğunu ancak Gebzespor ile prensipte anlaştığını ifade etti.
Gebzespor için yaptığı görüşmelerden karşılıklı çok iyi referanslar aldığını söyleyen Musa 29 Haziran’da yeni kulübüne imza atmak için Türkiye’ye gideceğini kaydetti

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı