Muammer Tip Binatlı’da - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Aralık 7, 2023
FutbolSpor

Muammer Tip Binatlı’da

BELLO VE KEHiNDE GELİYOR: Binatlı, bonservisi Çetinkaya’da olan Muammer Tip’i dün kiralık olarak kadrosuna kattı. Lefke’nin transfer etmek istediği kaleci Salih’e karşılık Zihni ve bir miktar para isteyen Binatlı, bu transfer için Lefke’nin kararını bekliyor. Sarı-yeşilliler Evor Bello ve Kehinde ile de anlaştı

 


bello

Süper Lig’in batı temsilcilerinden Binatlı transferde hareketli günler yaşıyor. Başkan Orsel Neşe, “mütevazi bir kadro kuracağız. Gençlerden kurulu ve yüksek maliyeti olmayan oyuncuları kadromuza alacağız” açıklamasında bulunurken bir yandan da transfer görüşmeleri yapıyor.

Neşe, dün bonservisi Çetinkaya’da olan Muammer Tip için sarı-kırmızılı yönetimle masaya oturdu. Binatlı ve Çetinkaya yöneticilerinin dün yaptıkları görüşme anlaşmayla sonuçlanınca, Muammer Tip yeni sezonda kiralık statüde Binatlı forması giyecek.

Lefke ile Binatlı pazarlıkta

Süper Lig’in batı bölgesi takımlarından Lefke ile Binatlı transfer görüşmesi için pazarlık masasında bulunuyor. Binatlı kalecisi Salih Beyoğlu son 1 haftadır antrenmanlara inmiyor. Lefke’nin transfer etmek istediği Salih’e karşılık, Binatlı da Lefke’den Zihni’yi istiyor. Binatlı’ya gitmek isteyen Zihni ile birlikte Lefke’den bir miktar para talep eden Binatlı’nın bu isteği gerçekleşirse, Salih Lefke’ye gidecek, Lefke ise Zihni ile birlikte bir miktar para verecek Binatlı’ya.

 

Bello ve Kehinde geliyor

Binatlı yabancı oyuncularından ikisini belirledi. Geçtiğimiz sezon devre arasında Gönyeli’ye kiralanan Nijeryalı orta saha oyuncusu Kehinde ile yeniden anlaşan Binatlı, yine geçen sezon kiraladığı oyunculardan Evor Bello’yu da yeni sezonda kadrosunda tutacak. Geçtiğimiz sezon Kaymaklı forması giyen Bello ve Gönyeli forması yine Kehinde’yi bu hafta adaya getirtecek Binatlı üçüncü yabancı için oyuncu deneyecek.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar