FutbolSpor

MTG’den Adil bombası60 BİN STERLİN + 30 BİN TL: Süper Lig’in son 4 haftasına girilirken ligde kalma mücadelesi veren Mağusa Türk Gücü, şampiyonluğunu ilan eden Yenicami’nin yıldız futbolcularından Adil Uçar’ı dün transfer etti. Adil, 60 Bin Sterlin peşinat, 30 bin TL imza parası ve aylık 3 Bin TL karşılığı Mağusa Türk Gücü’ne 3 yılık imza attı

 
GÖZLER DİĞER YILDIZLARDA:  Gelecek sezonun kadrosunu şimdiden kurmayı düşünen Mağusa Türk Gücü, Adil gibi sezon sonu serbest transfer hakkı bulunan Hüseyin Sadıklar ve Erbay Bertiz’in yanı sıra Lefke’nin golcüsü Kasım Tağman için de devreye girdi 

K-Pet Süper Lig tamamlanmasına 4 hafta kalmasına rağmen takımlar gelecek sezonun kadrolarını kurmak için şimdiden çalışmalara başladılar. Geçen haftalarda lig şampiyonluğunu ilan eden Yenicami’nin önemli futbolcularından Adil Uçar, ligde kalma mücadelesindeki Mağusa Türk Gücü’ne transfer oldu. Yenicami’nin şampiyonluğunda önemli katkısı olan Adil gelecek sezon sarı yeşilli formayı terletecek.

 

Adil’den 3 yıllık imza

Sezon sonunda serbest transfer hakkı bulunan Yenicami futbolcusu ile görüşmeler yapan Mağusa Türk Gücü yönetimi yıldız futbolcu ile anlaşma sağlayınca bu transfer dün gerçekleşmiş oldu. Mağusa Türk Gücü Başkanı Koral Bozkurt ile görüşen Adil, 60 Bin Sterlin peşinat, 30 bin TL imza parası ve aylık 3 Bin TL karşılığı 3 yılık imza attı. Sözleşmenin dün Futbol Federasyonu’na gönderildiği öğrenildi.

Mağusa Türk Gücü Hüseyin Sadıklar ve Erbay Bertiz’i de listeye aldı. Sezon sonunda serbest transfer hakkı bulunan Hüseyin Sadıklar ve Erbay Bertiz’i de transfer etmek isteyen MTG, Lefke’nin yıldız ismi Kasım Tağman için de girişimlere başladı.

Başa dön tuşu