MTG revire döndü - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Eylül 28, 2023
FutbolSpor

MTG revire döndü

????????????????????????????????????

Mağusa Türk Gücü’nde ilk 4 haftada alınan kötü sonuçlarla birlikte futbolculardan gelen sakatlık haberleri teknik direktör Ali Oraloğlu’nu kara kara düşündürüyor

NURETTİN YOK, KABORE BELİRSİZ:

Sarı yeşillilerde Nurettin Gecekuşu ve İbrahim Kabore’nin ardından savunmanın önemli ismi Mustafa Tekpınar’da sakatlandı. MTG’de 23 Ekim Pazar günü Yalova’nın cezası nedeniyle Cihangir’de oynanacak maçta uzun süre sahalardan uzak kalacak Nurettin’in yanı sıra Kabore’nin de yetişmesi belirsizliğini koruyor

 

TEKPINAR’DA İÇ KANAMA VAR:

Mustafa Tekpınar’ın ise baldırında iç kanama olduğundan önceki gün yapılan kontrollerde kesin teşhis konulmadı. Tekpınar bugün yeniden doktor kontrolüne girecek ve iç kanamanın durumuna göre sakatlığının ciddiyeti belli olacak 

Okan KARADEMİR

Mağusa Türk Gücü’nde ilk 4 haftada alınan kötü sonuçlarla birlikte futbolculardan gelen sakatlık haberleri teknik direktör Ali Oraloğlu’nu kara kara düşündürüyor.

Sarı yeşillilerde Nurettin Gecekuşu ve İbrahim Kabore’nin ardından savunmanın önemli ismi Mustafa Tekpınar’da sakatlandı.


Geçtiğimiz sezon yaşadığı lig şampiyonluğu ve yeni sezon öncesinde Süper Kupa şampiyonluğu ile lige moralli giren Mağusa Türk Gücü ilk 4 haftada 2 mağlubiyet ve 2 beraberlikle sadece 2 puan toplayabildi.

Teknik direktör Ali Oraloğlu’nu bir yandan kötü sonuçlar üzerken bir yandan da takımın önemli isimlerinin sakatlık yaşaması başarılı teknik adamı kadro çıkarma konusunda zorluyor.

3.haftada Cihangir deplasmanında el parmaklarının kırılması nedeniyle Nurettin Gecekuşu’nun yaklaşık 1.5 ay takımdan uzak kalacağı açıklanırken 4. haftada oynanan Baf Ülkü Yurdu maçında da İbrahim Kabore ön baldırındaki sakatlığı nedeniyle forma giymemişti. Öte yandan aynı karşılaşmada savunmanın bel kemiği Mustafa Tekpınar da sol arka baldırından bir sakatlık yaşadı.

Mağusa Türk Gücü’nde 23 Ekim Pazar günü Yalova’nın cezası nedeniyle Cihangir’de oynanacak maça İbrahim Kabore’nin yetişmesi henüz belirsizliğini korurken Mustafa Tekpınar’ın ise baldırında iç kanama olduğundan dün yapılan kontrollerde kesin teşhis konulmadı. Tekpınar bugün yeniden doktor kontrolüne girecek ve iç kanamanın durumuna göre sakatlığının ciddiyeti belli olacak.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar