Spor

MTG, Kaymaklı maçına çıkmıyor


FUTBOLCULAR BİR ARAYA GELDİ:
K-Pet Süper Lig ekiplerinden Mağusa Türk Gücü’nde dün futbolcular bir araya geldi. İkinci kaptan Reşat’ın önderliğinde toplanan futbolcular bugün yapılacak olan idman ve pazar günü oynanacak olan Küçük Kaymaklı maçına çıkmama kararı aldı

KASAPOĞLU: ALACAĞINIZ MAAŞLARI UNUTUN:
Mağusa Türk Gücü’nde futbolcuların dün akşam yaptığı toplantıdan sonra aldığı kararları, ikinci kaptan Reşat MTG yöneticisi Cihat Kasapoğlu’na bildirdi. Kasapoğlu ise bu karara tepki olarak futbolculara, “Alacağınız maaşları unutun” dedi

Metin DELİDENİZ

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Mağusa Türk Gücü’nde yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakılan Osman Çobanoğlu, Fikri Kahraman ve Kadir Hakel için diğer futbolcuların protestosu sürüyor.
Mağusa Türk Gücü Başkanı Altunay Fahri ve yönetici Cihat Kasapoğlu, kaptan Osman Çobanoğlu kadro dışı bırakıldığından ikinci kaptan Reşat’ı yanlarına çağırarak dün bir toplantı gerçekleştirdi. Reşat’a, kadro dışı bırakılan futbolculardan dolayı önceki gün idmana çıkmayan oyuncuların bu kararından vazgeçmelerini isteyen Kasapoğlu, “Bu protestoyu bırakın ve yarın (bugün) idmana çıkın. Alacaklarınız hazırdır” dedi.

Kaymaklı maçına çıkmayacaklar
Kulüp Başkanı Altunay Fahri ve yönetici Cihat Kasapoğlu ile görüşen ikinci kaptan Reşat bu toplantı sonrasında akşam saatlerinde yabancı oyuncu Conteh dahil bütün takım arkadaşlarını toplantıya çağırdı. Mağusa’da ikinci kaptan Reşat önderliğinde toplanan Mağusa Türk Gücü futbolcuları, yönetimin 3 takım arkadaşlarını kadro dışı bırakma kararından dönmedikleri için bugün yapılacak olan idmana ve pazar günü oynanacak olan Küçük Kaymaklı maçına çıkmama kararı aldılar.

Kasapoğlu: Alacağınız maaşları unutun
Mağusa Türk Gücü ikinci kaptanı Reşat, takım arkadaşları ile yaptığı toplantıda, yönetimin Osman Çobanoğlu, Fikri Kahraman ve Kadir Hakel’in kadro dışı bırakma kararından dönmediği için bugün yapılacak olan idmana ve pazar günü oynanacak olan Küçük Kaymaklı maçına çıkmama kararı aldıklarını yönetici Cihat Kasapoğlu’na iletti. Cihat Kasapoğlu ise bu karara tepki olarak, “Alacağınız maaşları unutun. Konu kapanmıştır” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı