Spor

MSA’dan, Acı’ya ziyaret


 

Mağusa Spor Akademisi Derneği Başkanı Ahmet Ogan ve yönetim kurulu Gazimağusa Kaymakamı Dürdane Acı’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Nezaket ziyaretinde konuşan Gazimağusa Kaymakamı Dürdane Acı, Kaymakamlık olarak gençleri sportif faaliyetler içerisinde tutmanın önemine dikkat çekerek, ellerinden gelen yardımları yapabileceklerini söyledi.

Mağusa ve bölgesinin spor tesislerine ihtiyacı olduğunun bilinci içersinde olduklarını, ekibi ile birlikte belirlenen yerler keşif yapılarak projelendirmek için çalışma başlattıklarını söyleyen Acı, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için tesisleşmeye önem verdiklerini yeni projelerin tamamlanarak hizmete koymaları adına yoğun bir şekilde uğraş vereceklerinin altını çizdi. Kaymakamlık olarak derneğe destek olmaya devam edeceklerini ifade eden Dürdane Acı, ihtiyaç duyulan tesis içinde projenin tamamlanmasının ardından uygun bir yerin verilebilmesi için çalışma başlatılabileceğini sözlerine ekledi.

Mağusa Spor Akademisi Derneği Başkanı Ahmet Ogan da, yeni göreve gelen Kaymakam Dürdane Acı’ya yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunarak, başarılar diledi.

Derneğin faaliyet alanlarını ileriye yönelik hedef ve projesi hakkında bilgi veren başkan Ahmet Ogan, derneğin ailelerin desteği ile kurulduğunu yalnızca futbol değil diğer branşlara yönelerek, voleybol şubesinin açılması için sona gelindiğini, derneğin adı gibi spor derneği olarak faaliyetleri artırarak sürdüreceklerini belirtti.

Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için her türlü girişimleri yapmaya devam edeceklerine vurgu yapan başkan Ogan, derneğe verilen destekten ötürü Dürdane Acı’ya teşekkür etti.

Konuşmaların ardından dernek başkanı Ahmet Ogan ve yönetimi Mağusa Spor Akademisi Derneği’ne destek ve katkılarından ötürü Dürdane Acı’ya teşekkür plaketi takdim etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı