Motosikletine son kez bindi! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Ocak 27, 2023
Kıbrıs

Motosikletine son kez bindi!

Motosikletine son kez bindi!

KAZA YERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ… Alsancak’ta yaşayan 29 yaşındaki Uğur Özbulut dün saat 02.30 sıralarında Girne-Güzelyurt yolu üzerinde geçirdiği kaza sonucu olay yerine yaşamını yitirdi. Özbulut’un cenazesinin bugün Türkiye’ye gönderilmesi bekleniyor
KKTC’YE ÇALIŞMAK İÇİN GELMİŞTİ… Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde çalışma izinli olarak bulunan Özbulut, KKTC’de özel bir şirkette çalışıyordu.  Özbulut bir süre Cihangir’de yaşadıktan sonra Alsancak’a taşınmıştı

Girne-Güzelyurt anayolunda son dört gün içinde iki ölümlü kaza meydana geldi.  Rus uyruklu Irina Tulintseva’nın 4 gün önce Girne-Güzelyurt anayolu üzeride bulunan Çıkarma Plajı yakılarında geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirmesinin ardından dün de aynı yolda motosiklet sürücüsü 29 yaşındaki Uğur Özbulut yaşamını yitirdi.


Kaza yerinde yaşamını yitirdi…
Kaza, dün saat 02.30 sıralarında Girne’den Güzelyurt’ta doğru seyreden LH 685 plakalı motosiklet sürücüsü Uğur Özbulut’un virajda aşırı sürat ve dikkatsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana geldi. Direksiyon hakimiyetini kaybeden Özbulut, önce yoldan çıkarak banket dışında bulunan 4 buçuk metre derinliğindeki köprü betonuna çarptı ve ardından da köprüden aşağıya düştü. Özbulut kaza yerinde yaşamını yitirdi.

Otopsi yapıldı…
Girne-Güzelyurt anayolunda meydana gelen kazada yaşamını yitiren Özbulut’un otopsisi dün yapıldı. Yapılan otopsi de iç organ yaralanmasına bağlı iç kanama nedeniyle yaşamını yitirdiği tespit edildi.

KKTC’ye çalışmak için gelmişti…
Adaya geldiğinde bir süre Cihangir’de yaşayan Özbulut daha sonra Alsancak’a taşınmıştı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde çalışma izinli olarak bulunan Özbulut’un cenazesinin ise bugün Türkiye’ye gönderilmesi bekleniyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar