Motosiklet Camiası Bakan Şan'dan yanıt bekliyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Haziran 10, 2023
KıbrısManşet

Motosiklet Camiası Bakan Şan’dan yanıt bekliyor

motosiklet kurumu
Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu bünyesinde oluşturulan Motosiklet Eylem Komitesi, dün akşam toplanarak durum değerlendirmesi yaptı.
Komite, hükümete sunulan vergi düzenleme taleplerinin makul sürede gerçekleşmemesi halinde, 24 Eylül’de yapılan eylemden daha büyük bir eylem yapacağı uyarısını yaptı.
Açıklama şöyle:
Motosiklet Camiası yanıt bekliyor…
Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu bünyesinde oluşturulan Motosiklet Eylem Komitesi, dün akşam toplanarak durum değerlendirmesi yapmıştır.
Komite, 24 Eylül 2022 Tarihinde, güç birliği ve inançla hazırladığı ve ülkenin en uzun konvoyunu oluşturarak meclis önünde gerçekleştirdiği eylem sırasında ve sonrasındaki süreçte Maliye Bakanı Sayın Alişan Şan’ın yaptığı açıklamaların hala gündemde olduğunu hatırlatma ihtiyacı duymuştur.
Komite, gerek Maliye Bakanı Sayın Alişan Şan gerekse de ekibiyle yürütülen gayrı resmi görüşmelerde elde edilen sonuçların artık somutlaştırılması ile ilgili beklentisini de kamuoyu ile paylaşmaktadır.
Komite, Sayın Bakan Şan’ın ve ekibinin çalışmalarını iyi niyetle sürdürdüğü ve Motosiklet Camiasının beklentilerine yanıt vereceğine yönelik ihtiyatlı iyimserliğini de korumaktadır…
Komite, çalışmaların kısa zamanda neticeleneceğine inanmakla birlikte, taleplerinin hayat bulmaması halinde, bir sonraki adımını da belirlemiştir.
Motosiklet Eylem Komitesi, hükümete sunulan vergi düzenleme taleplerinin makul sürede gerçekleşmemesi halinde, 24 Eylül’de yapılan eylemden daha büyük bir eylem yapacağı uyarısını şimdiden yapmaktadır.
Saygılarımızla
Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar